koc kadini ile terazi erkegi arasindaki burc uyumu

1.

tıpkı bir terazinin sallanması gibi, terazi erkeği de bir öyle bir böyledir. bugün, rüyalrının kadını olduğunuzu iddia eder, ama yarın karşınızda bir yabancının olduğunu görürsünüz. sadece her konuda değişimi sevmekle kalmaz, açık görüşlülük anlayışını düzenlemek ve ilham almak için buna ihtiyacı da vardır. bu nedenle seve seve arkadaş çevresini genişletir. toplum içinde insanları eğlendirebilen hoşsohbet biri olarak tanınır. terazi erkeği doğuştan barışçıdır.

o, sizin çalışmalarınızı onaylar ve samimi iltifatlarla ödüllendirmeyi bilir. doğası gereği size zorluklar da yaşatabilir. terazi erkeğini bir şeyi yapmaya zorlamak gerçekleşmeyecek bir teşebbüstür. eğer onu tehdit ederseniz bu iyice imkansız hale gelecektir. dıştan gelen baskıyı çok zor kabullenir, özellikle de sizin tarafınızdan yapılmışsa üçüncü bir tekrarı asla kaldıramaz.

adalet anlayışı, eşitlik karşısındaki fanatizmiyle birlikte ortaya çıkar. o yüzden kendisi için talep ettiği şeyleri aynı ortamda size bağışalamayacağından korkmanıza gerek yoktur.

paranın onun için bir anlam ifade etmediği söylenemez, ama yine de eğer finansal bir fiyasko yaşamak istemiyorsanız dizginleri ele almalısınız. terazi erkeği para biriktiremez.

kaynak: müneccim.com

   plebisit   02.01.2007 11:44
   #165682
2.

koç ve terazi arasında uyumlu bir ilişki olabilir. terazi burcu hava grubuna ait bir burçtur ve değişkendir. fikirleri ve duyguları sürekli değişkenlik gösterebilir. bu durum dışarıdan bakıldığında kişide pek güven uyandırmayabilir. fakat bir diğer taraftan da değişik bir kişilik özelliği yaratır. aynı zamanda terazi açık fikirli ve arkadaş canlısıdır. farklı ortamlara girmekten ve değişiklikten keyif alır. sıcakkanlı ve uyumludur. onun bu özelliği koç burcunu fazlasıyla etkiler. yalnız koç burcu insanının hükmetmeye yatkın kişiliği terazi'yi zorlar. çünkü terazi kendisine hükmedilmesinden hoşlanmaz ve huzursuz olur. koç da böyle bir durum karşısında sinirlenecek ve terazi'den soğuyacaktır. birbirlerine anlayış gösterebilirlerse belli bir uyumu yakalayabilirler. seksüel açıdan her iki taraf da arzuludur, fakat terazi'nin duygusal yönü ağır basar. dolayısıyla birbirlerinin beklentilerine saygı gösterirlerse mutlu bir beraberlik yaşayabilirler.

   auset   23.02.2007 13:49
   #232701
 
reklamı kapat

yazdır