koc kadini ile yengec erkegi arasindaki burc uyumu

1.

dışarıdan belli olmaz ama yengeç erkeği, son derece huysuz ve nerdeyse dengesizdir. hayatı ve yaşadığı olaylar hiçbir zaman doğrusal değildir. tepe ve çukurlarla, yani sürekli bir yükselme ve alçalmayla ifade edilebilir. bir yengeci kendi yaşamının bir vazifes, gibi olan sığınağının dışında cezbetmek hiç de kolay değildir. içinden neler geçtiğini anlamanız yıllar sürebilir. üzerinizde bıraktığı etki aldatıcıdır. hatta bilinçli bir aldatmadan bile söz edilebilir. dışarıdan hiç çekingenliği olmayan ve kendine güvenen biri olarak görünse de aslında derinden yaralanabilen ve kendine güvensiz bir insandır. onun kendisini bulmasına yardım etmek için çok güçlü olmalısınız. yengeç erkeğiyle geçinmek gerçekte hiç kolay olmamasına rağmen, koç kadını yapısından dolayı bunu başarma şansına sahiptir.

dünya ona kötü davrandığında, aksiliklerden başkalarını sorumlu tutma eğilimindedir ve yaslanacağı güçlü bir omuz arar. özgüveninin artmasına yardımcı olursanız, istediklerinizi yerine getirebilmek için en iyi yolları seçer. ama dikkatli hareket edin ki arkasından çevirdiğiniz dolabı kolayca sezmesin. seksüel olarak ikisi arasında pek az problem vardır. yengeç erkeği duygusal bir aşıktır ve sonradan kendisinin de sizinle severek paylaşacağı erotik tercihlerinizin neler olduğunu kolayca bulup çıkarır.

ne yazıkki annesinden çok zor ayrılabileceği de doğrudur, ama siz annesiyle tartışmaktan sakının.

kaynak: müneccim.com

   plebisit   02.01.2007 11:41
   #165679
2.

yengeç burcu duygusal, romantik ve içe dönük bir yapıya sahiptir. duygularını kolay kolay belli etmek istemez. koç burcu insanının bu derece hassas ve duygu yüklü bir adamı anlaması zor olabilir. her ne kadar dışarıdan fazla umursamayan katı bir kişi gibi görünse de derin duygulara sahiptir. bir o kadar da alıngandır. kolayca incinebilir ve bunu kolay kolay belli etmez. koç bu burcu elinde tutmak için onun duygularına ve manevi hayatına hitap etmelidir. romantik olmak bu iki tip arasındaki uyumun baş şartıdır. her iki taraf da seksüel anlamda arzuludur ve cinselliğe önem verir. yalnız duygusallık ve romantizm daima ön planda olmalıdır. zira yengeç için bunlar vazgeçilmezdir. koç burcu duygusal anlamda dışa vurumcu olabilirse, yengeç de onu bırakmayacaktır.

   auset   23.02.2007 13:51
   #232708
3.

evet araları çok iyidir.eğer aralarında bir ilişki başlamışsa ilk adımı kesinlikle koç kadını atmıştır. koç kadını belkide yengeç erkeğinin karmaşıklığından yada söylediği güzel sözlerden etkilenir. yengeç erkeğide böyle güzel burçlu bir kadını bırakmak istemez tabi. *

   houduni   23.02.2007 14:05
   #232745
 
reklamı kapat

yazdır