kozmetik ve cilt bakim urunleri

1.

locherber bitkisel vücut losyonu zengin içerikli hafif krem, cildinizi gercek güzelliğine döndürür, elastik, yumuşak ve sıkı bir hale getirir. bütün cilt tipleri için uygundur. cildi canlandırır, yaşlanma belirtilerini azaltır. en kuru ciltleri bile derhal nemlendirir. cildi yağlandırmadan besler, ipeksi, taze, elastiki ve yumuşak bir hale getirir.

locherberin yorgun ve şişmiş bacaklar kremi, özel doğal bitkisel bir içeriğe sahip olup ciltteki mikro-sirkülasyonu uyararak bacaklardaki yorgunluk hissini giderir. aynı zamanda cildi nemlendirerek yorgun bacaklarda hızlı bir tazelik ve rahatlama sağlar

eller vücudumuzun çok önemli bir parçasıdır. çok çalışır, hareket eder, kurur, soğuklarda çatlar ve yaşımızı gösterirler. ellere iyi bakılmalıdır. bu yüzden güzellik rejimlerinde hassas bakım yapılması gerekir.locherberin el bakım kremi, yaşlanma etkilerini yavaşlatmak, elleri zarif ve yumuşak hale getirmek için geliştirilmiştir.

locherber bitkisel ayak bakım kremi yumuşatıcı, besleyici, terlemeye karşı ve deodorant özelliklere sahip aktif içeriği sayesinde bu krem, şişmiş ve yorgun ayaklarda derhal tazelik ve rahatlama sağlar.topuk çatlaklarını onarır, ayak derisini yumuşatır, daha tonlu olmasını sağlarken yorgunluk ve ağırlık hissini azaltır.

terlemeyi önleyici içeriği triclosan sayesinde aşırı terlemeye bağlı istenmeyen ayak kokularını önler. yorgunluğu giderir.
locherber çatlak kremi yağ kalıntısı bırakmayan çift etkili bu özel krem, yüksek konsantrasyonda doğal bitkisel içeriğe sahip olup uygulandığı ilk andan itibaren cildin elastikiyetini sağlar, uzun süre esneklik verir, cildin kendini toparlamasını sağlar ve sıkılaştırır.

gebelik sırası ve sonrasında ya da zayıflama sürecinde ortaya çıkan cilt çatlaklarının giderilmesi ve önlenmesinde idealdir.

websitesi:
http://www.locherber.net/

   armut koltuk   24.03.2011 21:47 ~ 25.03.2011 12:54
   #2324034
 
reklamı kapat

yazdır