lafi agir koyma sonrasi

1.

samanyolu tv'nin yeni sezon işlerinden biri imiş. fetocan fonlarda bu sene güzellik yapınca onlar da yelpazeyi genişletmişler.

kalp gözü, beşinci kapı, dördüncü element, kaynak gözüm, fethullah gülen laiği bölen zeki müren adlı metafizik üzerinden akıl tıkayıcı ahlâk öğretisi temelli, flash tv reality show'larında daha kalitelileri bulunan oyuncular ile kotarılmış dizilerin etkisizliğinden yakınan samanyolu tv yönetimi, harkor * ahlâk kodlu yapımlarla toplumumuzdan her türlü pisliği sileceklerine dair açıklamalarda bulunmuşlar.

fethullah gülen bu basın bültenini görünce ne yapmış dersiniz ? ahah, tabii ki gabon'da yeni bir türk okulu daha açmış. seneye 10 çocuk daha istiklâl marşı okuyacak. bayıldım.

basın bülteni, hüseyin üzmez'in taciz ettiği kızın zaten yollu olduğuna işaret eden bir takım açıklamalarla son bulmuş. hey gidi.

   mercury torn   22.08.2009 22:38
   #1553889
2.

"mayıs sıkıntısı filmimin ismi üzerinden böyle prim çabalarına girilmesi, yalnız ve güzel ülkem türkiye'ye yapılmış bir hakarettir.

artı oyuncular resmen g.tüm gibi. al, kırk yıllık sanat kariyerimi şarampole yuvarladım tek cümlede. allah belanızı versin şerefsizler. olmuşken tam olsun anasını !"

nuri bilge ceylan

"gençlerimizin ahlâkını düzelttiren, muazzam bir yapım. fetullah'tan babam çıksa, "baba ne ayak ?" derim.

sanırım talihsiz bir yorum oldu"

abdurrahman dilipak

"fırk. fırk. özellikle beni davulcu gibi gösteren iblis montajın yarattığı tahribatın ardından şifa gibi geldi. gözünüzü kapatın, okul açıyoruuuuum. aaaaçtııım. tataaa !

ama selpak'ın bitmesi ? harun ! selpak kap gel ! bak akıyor bak aktı çeşme oldu akt-üüüühhhrhürhürhühü ağğğağağğağağğğüüüü"

fethullah gülen


"oha kredi kartı 750 milyon gelmiş !"

mercury torn

   mercury torn   22.08.2009 22:50
   #1553919
 
reklamı kapat

yazdır