lafmacun benim hakkimi nasil odeyecek

1.

lafmacun’un en gözde yazarı müslüm gürseks’in zihnini me$gul eden pek önemli bir soru.

röportajımızı gerçekle$tirmek maksadıyla üstadın* polonezköy’deki villasına gittik. kendisi sağolsun bizi çok sıcak kar$ıladı, hiçbir yabancılık çekmememiz için elinden ne geliyorsa yaptı, ikramda bulundu, kurabiyesi olsun, keki, poğaçası, çayı olsun bunları hiç esirgemedi bizlerden.

"orada değerim bilinmiyor!"

müslüm gürseks dertliydi. sözlerinde derin bir keder, ya$amının son günlerini pençesine sıkı$tırmı$ berbat bir buhranın boğucu iklimi sezilebiliyordu. biz sezdik bunları yani. ben ve kameraman dostum semih, çok tatlı bir ikiliyiz hehehe...

"lafmacun yazarları gerçekten de ikiyüzlü! sözlüğe ilk geldiğim dönemlerde beni omuzları üstünde ta$ımı$lar, ne zaman online olsam binlerce mesajla $ahsımı yüreklendirmi$ler ve beni her daim pohpohlamaktan çekinmemi$lerdi. lakin ilerleyen zamanla birlikte $ahsıma yönelik birtakım artiztik tavırlar aldılar, bir grup sözlükçü müthi$ yazılarımı eksilerken moderasyon-seri eksi oy vermenin yasak olduğunu her platformda dile getiren moderasyon!- hiç ses çıkarmıyor, süreci izlemekle yetiniyordu."

müslüm gürseks hazretleri röportajımızın ileriki kısımlarında yazılarıyla lafmacun’a getirdiği yeni vizyondan ve ileride gerek lafmacun gerekse de internet’teki diğer projeleri için zihninde barındırdığı dü$üncelerden bahsetti bizlere.

"lafmacun’u muassır sözlükler seviyesine çıkaracağız allah’ın izniyle. bu konuda yönetici arkada$larımızla ileti$im halindeyiz, güzel sürprizlerimiz ve ho$ projelerimiz olacak rabbim izin verirse..."

ba$lıkta değindiğimiz cümleyle röportajımızı sonlandıran ulu yazar, bizden tüm lafmacun yazarlarına selamlarını ve sevgilerini iletmemizi istedi. en yakın zamanda bomba gibi tespitleriyle tekrar alemlere akacağını da eklemeden edemedi.

sonra semih’le bize döndük, annemgil börek yapmı$, onu yedik. yorulmu$tuk bayağı.

not: börek peynirliydi lan.

   muslum gurseks   09.05.2008 00:36 ~ 00:39
   #916075
2.

<bkz: tuyu bitmemis yetimin hakki >

   cloudy   09.05.2008 00:40
   #916077
3.

<bkz: yarak afedersin >

   muhabbet ul arz   09.05.2008 00:46 ~ 00:47
   #916081
 
reklamı kapat

yazdır