lafmacun da bukkake rezaleti

1.

<bkz: bunu da yaptılar>

daha önceki birtakım yazılarımda değindiğim (burası iyice dejenere olmuş, lafmacun’da çok acayip sikislerin olması) gibi, burası artık içinde bulunulması ziyadesiyle mide isteyen bir mekan haline geldi. ah dostlarım evet, bunu da yaptılar!

inanamıyorum. bu haberi aldığımdan beri elimdeki bilgileri sözlük ahalisi ile payla$ıp payla$mamak noktasında ne kadar kararsız kaldım bir bilseniz... lakin olup biteni anlatmam gerektiğini dü$ündüm nihayetinde, her $eyi bilmeye hakkınız var bence.

o yazarların isimlerini vermeyeceğim; fakat bu rezaletin içinde yer alanlar arasında bir sözlük yöneticisi ve herkesin çok iyi tanıdığı 1. nesil bir yazar olduğunu da bilmenizi isterim.

ünlü bir sözlük yazarının polonezköy’deki villasında biraraya gelen sapkın güruh önce birbirlerinin üzerine limonata dökmü$, ardından düğün pastası (sünnet düğünü ama, pipili) sürüp yala$mı$lar*. bir müddet bu $ekilde villanın içinde çılgın attıktan sonra birtakım 2. nesil yazarlar kumandalı casio saatlerini kıçlarına sokmu$ ve daha sonra da bir hanım yazar yirmi yedi adet lahmacun’u kukusuna sürüp e$eklere yedirmi$!

tabii rezaletin doruk noktası ba$lıkta değindiğim bukkake hadisesi olmu$. pes doğrusu, bu kadarına pes!

lafmacun’un kapalı kapılar ardında dönen alengirli atraksiyonlarını sizlere aktarmaya devam edeceğim güzeller, beni izlemeye devam ediniz!

   muslum gurseks   26.05.2008 21:03 ~ 21:07
   #930394
2.

<bkz: abazalar kazandı, sözlüğü terk ediyorum>

   bi kucuk su   26.05.2008 21:07
   #930401
3.

oyalı öğrenmemle birlikte bukkake ney mını sikim demişimdir merak içinde düşünürken karşıma şöyle birşey çıktı #433745 diyecek pek fazla birşey yok.

<bkz: igrencsiniz ibneler >

   crow   26.05.2008 23:23
   #930554
 
reklamı kapat

yazdır