içeriğin orjinalini görmek için buraya tıklayınız.

meydansozluk.com - yazdırılabilir versiyon

lafmacun org da demirperde

1.

http://www.medyaetegi.com/...g_da_demirperde___.aspx

çok sesliliği kaldıramayan bir takım yazarlar tarafından atılan oksuz sarı çiçeğin topluca lafmacun a ayar vermesi. <bkz: hepimiz at gözlüklüyüz>
/osc yazmamış yazıyı* fakat osc uçtu diye magazin tadında "haber"ler yazan bir insanın ben artık bişey demiyorum.

anlamıyorum ki, açtığı her 10 başlıktan 8 inin altında 4 er tane ayar yiyen bir insanın uçurulduktan sonra "çekemiyosunuz beni" demesi, akabinde de arkasından "niye uçurdular ki ya anlamadım tüh çok seslilik vardı ne güzel gidiyoduk" denmesi bu zavallının ekmeğine yağ sürüp kendisini bişey zannetmesine yol açar, açmıştır.
zaten ayar manyağı yapın beni ovyeah mottosuyla milyonlarca başlık açan, en iğrenilenlerde başkalarına yer bırakmayan, sonra kendi başlığı altında seçtiği entrylere ayar vermeye çalışan bir insandır bu, kalması için bi sebep görebilen var mı?

gönül ister ki nnj ile osc yeni sezonda kadrolarına katacakları oyuncularla daha çok koşan, daha çok polemik başlık açıp ayarların altında kalmayan bir takım oluştursunlar. şahsen ben kuşsütüyle beslerim öyle bir güruhu.

medyaeteğinin de dikkatine, oksuz sarı çiçeğin uçurulması çok sesliliği, gerizekalılığı bastırmak değildir. oksuz sarı çiçek herkesin* nefret ettiği bir insandı. "peki o zaman sebebiniz yokkieeah yeterli değil kiyeeaah" yok şöyle ki, herkes buna ayar veriyodu, vermeye çalışıyodu fakat bunlara kulağını kapayarak * gerizekalı başlıklar açmaya devam ediyordu, sadece bel altına vuran, insanların sinirini bozan bir yazarı uçurmanın hiçbir sakıncası yoktur. *

ha unutmadan, <bkz: bir lafmacun.org celebritysi olarak oksuz sarı çiçek> *

laetus - 07.02.2007 22:27 ~ 22:49
#208559
2.

konuyla ilgili oksuz sari cicek in herhangi bir alakası yokmuş. kendisi girmemiş yazıyı, gireni de bilmiyormuş..

hatta tam olarak " ben girmedim bilmiyorum " gibi ifadeler kullandı.
arkasından sen böyle yaptın , şöyle yaptın gibi laflar söylemek hiç hoş değil, cevap veremiyor diye...

konuyu bilmeden laf söylemek de ne kadar sonrasında pişmanlıgı dogurur bilmiyorum ama sonuç olarak o yazıyla onun alakası yoktur.

id est - 07.02.2007 22:42
#208583