lastik terlik fantezisi

1.

$ap $ap seslerine cazibe duyan erkek (m)illetinin sevmesi muhtemel,kızarıklık yaratıcı mekanizmasi.

   ikiekmekbimaltepe   30.11.2006 20:09
   #125161
2.

şap şap seslerine cazibe duyan kadın (m)illetinin de sevmesi muhtemel, kızarıklık yaratıcı lastik terlik,dövücü.

   yatay zeka   30.11.2006 20:11
   #125164
3.

feriştah ın mükemmel fentezilerini andırsa da alakası yoktur. gerçi neyle alakası olduğu tarafımdan çözülememiştir ama.

lastik terlik le ilgili söyleyecek lafım var dediğimde burası çıktı. yönetici abla veya abilerimin aramaya inanmamı söylediklerinden beri inancım sağlamlaştı, kendime güvenim arttı, kendim bulurum a kendimden emin şekilde basar oldum, karşıma çıkana razı oldum.

neyse efendim bir zamanlar bir dizi vardı. hande ataizi nurgül yeşilçay ın oynadığı. hande ataizi artist, nurgül yeşilçay mahalle kızı. kimin eli kimin cebinde olduğu belli olmayan her bölümde farklı ceplere farklı eller giren bir diziydi.

orada hande ataizi nurgün ün evine gider, kapıda lastik terlikleri gördüğü anda;
-aaa bir de lastik terlik giyiyolar demişti, komik gelmişti, yazınca komik olmadı ama neyse, halbuki ne ümitlerle yazmıştım.

bahsettiğim terlik hani şu genellikle türk evlerinde banyo terliği olarak kullanılan bildiğin sarı terlik işte. buradan banyoda lastik terlik fentezisine geçerek başlıkla bağı da kuruyorum.

mükremin edeleli kollarını savura savura tuvalete girdi. karşısına çıkan sarı lastik terliği ayaklarına geçirirken çok seksi görünüyordu. o sırada salak kocam numansa sobaya çoraplarını asıyordu...

   laf ola beri gele   31.08.2007 00:33
   #644239
 
reklamı kapat

yazdır