libya yi fethetmek yerine kacip gelen 25 bin fason turk

1.

en derin ve samimi türkçü hürmet, sevgi ve saygılarımla;

yüz milyonlarca safkan türk'ün boynunu büken korkaklardır.

muhterem soydaşlar, kaç zamandır böylesine büyük bir utanç duymamıştık türk ırkı olarak. sağolsunlar uzun zamandır büyük bir utanç yaşamadığımızı bilen libya'daki bu 25 bin türk ellerinden geleni ardına koymayarak bize tarihimizdeki en büyük utançlardan birini yaşattılar.

aziz ırkdaşlar, adam gibi bir ordu yok. hükümet yok. bomboş ülke. yardır gitsin.

oradaki 25 bin soydaşımız neyi bekliyor, oradan neden kaçıyor anlamış değilim. birinci cihan münakaşında kaybettiğimiz toprakları elde etmek için bundan daha iyi bir fırsat mı bulacağız bir daha?

gerçekten anlamlandırmakta güçlük çekiyorum! hayır, elini şıklatsan fethedersin ama bizimkiler korkak tavuk gibi ülkeden kaçıyor. ölmek ve öldürmekten mi korkuyorlar bilemiyorum. zati bu saatten sonra bilmek de istemiyorum. sanırım kaçan balık büyük olacak. arkasına dahi bakmadan koşar adım libya'dan kaçan 25 bin utanç abidesi yüzünden libya'yı yeniden türk beyliği yapma şansını kaçırmış bulunmaktayız.

sikimiz sağolsun demekten ve bu utanç abideleri yüzünden derin derin iç geçirmekten gayrı bir şey gelmiyor elden. maalesef soydaşlar, maalesef... olmadı, olduramadık!

üç beş arap öldürüp libya'yı türk beyliği yapmak yerine ülkeden kaçan korkak tavuklara intihar etmelerini salık veriyorum!

götük!

   bongulboga   13.03.2011 01:04
   #2317890
2.

<bkz: bunların hepsi amerikan oyunu>

   bekci copu   13.03.2011 01:09
   #2317892
 
reklamı kapat

yazdır