libyali askerler

1.

libya'da durum düzelmesine rağmen halen türkiye'de olan ve "bunlar yaralı hasta olanlar" deyip türkiye'de olmalarına gerekçe gösterilen tipler.


geçtiğimiz günlerde kaldıkları 5 yıldızlı otelde düğün yapan vatandaşların düğünlerini alt üst etmiş, onlarca vatandaşı yaralamışlar.

5 yıldızlı otelde neden kaldıkları, sivil insanlarla nedne yüz göz edildikleri meçhul. dün itibari ile de paraları ödenmediği için 5 yıldızlı otelden kovulmuşlar fakat bu defada otelin bayrak direklerindeki libya bağrağını söküp almışlar.

hastahanelerde hasta yakınları, hastalar ve sağlık personelien karşı yaptıkları sapıklıklar, rezillikler ise dizboyuymuş. resmi makamlar bu iğrençleri saklıyormuş.
zaten kendi ülkesini özgürlük adına emperyalistlere peşkeş çeken bu aşağılıklardan ne medet umuyorlar ki.

söylenenler doğru ise, bu tipler libya'nın en aşağılık tipleri olup, çoğu psikopat, paralı asker, uyuşturucu müptelası, şerefsizlermiş. türkiye'de olma sebepleri ise arap baharı ile şekil verilen ülkelere gönderilip, ortalığı karıştırma ve terör yaratma amaçlıymış.

arap baharı yaşanan ülkelerde bunlar gibi sayıları çok fazla olmayan tipler özellikle sivil halka ateş açıp, bir anda ortalığı provakasyona sokuyorlarmış. yani arap baharında ayaklanan insanlar bu aşağılıkların yaptıkları provakasyonlar yüzünden harekete geçmiş. bildiğin global egemenlerin tetikçileriymişler.

arap baharını organize edenlerin tetikçileri olduğu çok açıktır ve bunlar silahsızken böyle yapıyorlarsa, demek ki; silahlı olsalar ülkede kan gövdeyi götürecektir.

yetkililer bile bunların ne halt olduğunu biliyor olsa gerek ki, müdahalelerde cevik kuvvet kullanıyorlar.

sahi hükümete sorulsa: bu libyalı askerler bu ülkede ne arıyor? diye cevap ne olurdu!

   yenitara   17.03.2012 12:12
   #2496092
2.

ankara'da adim basi karsiniza cikan tipler. cepleri dolu olunca adamlar, harcama geregi hissediyorlar belli ki. aylik 1000 avro kadar para veriliyormus kendilerine , turkiye sartlarinda fazla bir meblag gibi gorunmese de, libya icin gayet iyi bir miktar. tabi kendi kahraman askerlerine en iyi standardi saglamalari gerekir di mi ama? onlar da bu paralari hakkiyla harciyorlar merak etmesinler!

   amaolmadikibu   17.03.2012 16:01 ~ 21:22
   #2496138
3.

suriye sınırında türkiye'nin suudi arabistan ve katar desteği ile kurduğu mülteci kamplarına taşınan reziller.

buralara görütülüp meğer askeri üs olarak hazırlanan mülteci kampı adı altındaki yerlerde tam teçhizatlı bekletiliyorlarmış.

şimdi anlaşıldı bu reziller neden türkiye'de duruyorlar.

   yenitara   18.03.2012 23:07
   #2496565
4.

el kaide militanı oldukları ve siyonistlerle hıristiyan haçlı güçlere köpeklik yaptıkları anlaşılan şerefsizler.

günlük 1000 dolara yakın maaş alıp bu güçler için arap ülkelerinde sivil hıristiyan, müslüman, ermeni, kürt kışkırtabilecekleri hangi halk varsa, saldırıp katledip "bakın bunu bu ülke yöneticileri yaptırdı, hadi ayaklanın" diyorlarmış.

o ankara, istanbul sokaklarında gezip, gece hayatı içine dalan bu şerefsizler ise suriye'de işlerini iyi yapamayan ve para verilmeyip def edilenlermiş.

herhalde şimdi neden çok para harcayıp, aleme aktıkları anlaşılmıştır. bunları ağırlayan türkler bunlara hesap mesap ne varsa geçirin, beş parasız bırakın ki, geberip gitsinler. topununnnn.

http://www.trthaber.com/...yalilar-basti-2814.html
http://www.yurtgazetesi.com.tr/icerik/4922/hakan-gulseven-li

   yenitara   24.03.2012 10:51 ~ 10:55
   #2498789
5.

evvelki gün kanal d ana haberde karşımıza suriye yönetimince zulme uğramış suriyeli gariban olarak hasta yatağında gösterilen şerefsizin üyesi olduğu yapı.

tipi sakalı, görüntüsü ve yapmacık hareketleriyle o kadar belliydi ki. birde dürzü yaralı falan değil bandajları yeni yapmışlar, kameraman çekerken bununla ilgilenen tip eliyle bandajı gösterip "çek, tut" bir şeyler yapıyor, bu libyalı paralı tetikçi it koca bandajı oflamadan puflamadan çekip çekiştiriyor.

kanal d'nin nasıl tetikçi olduğuda buhaberle anlaşıldı zaten. zira diğer yaralı suriyeli kafasına atkı sarmış tipini saklıyor, bahanesi ise "beni tanırlarsa ailemi öldürürler" şeklindeki beyanı.

bu tipte kesin sakalları ile libyalı el kaideci anlaşılacaktı ve olaya gerçek süsü vermek için "akrabalarımı öldürürler" teması kullanılarak olay daha bir dikkat çekici hale getirildi.

işte o yüz saklayan gerçek suriyeli lakin adamın yara beresini göstermediler çünkü yoktu. diğer yüzü açık libyalı iti donuna kadar gösterdiler. mehmet ali birand senin varya!!! ayın 26 veya 27 si ana haberde o itler merak eden kanald arşivden bakar

   yenitara   29.03.2012 10:53 ~ 11:09
   #2500192
 
reklamı kapat

yazdır