mad of god

1.

aramıza yeni katılmı$ yazar insanı. ho$gelmi$ler, sefa getirmi$ler. umarız uzun olur yazım hayatı.
<bkz: lafmacun bando takımı>

   ikiekmekbimaltepe   09.07.2007 14:39
   #531776
2.

nickini türkçeye ''allahın delisi'' olarak çevirebildiğim yeni yazar.hoşgelmiş.

   mossea   09.07.2007 14:43
   #531787
3.

4 günlük bir yazar olup da zirveye katılan ilk yazar unvanını ele geçirmiştir.

kendisinin '' adaptasyon sorunu olmadığı için '' lafmacun org adına boynuna kocaman bir madalya takıyorum.

ayrıca kedi gibi yazar yolları gözlemekte de üstüne yokmuş gibime geldi, sonra neden pıstı anlayamadık.*

<bkz: 13 temmuz 2007 istanbul zirvesi>

   zibidigibi   13.07.2007 23:17
   #541336
4.

tanımadığm etmediğim yazar. ancak pek sevgili lisemin* başlığı altında yalnızca kendisinin adını gördüğümünden dolayıdır ki selam edesim geldi kendisine.

edit: gereğinden fazla tanıdığım yazar imiş kendisi.

   monk   16.07.2007 00:47 ~ 18.07.2007 01:27
   #546478
5.

colgate reklamındaki çocuğu dövecek bulursa galiba. yazık yahu ne ister sabiiden anlamadım hiç.

   hande_sh   16.07.2007 01:07
   #546511
6.

13 temmuz 2007 istanbul zirvesinde oynadığı -hatun arayan abazan genç- rolü üzerine yapışmış talihsiz yazardır. iş bu rolle bir kesim tarafından gelecek vadeden oyuncu ödülüne layık görülmüşken, diğer bir kesim tarafından erol taş misali taş atışlarına maruz kalmıştır. kendisi örnek aldığı oyuncuların robert de niro ve al pacino olduğunu söyleyerek çıtayı yüksek tutmuştur. bir akşam scient of a woman, bir akşam taxi driver izliyorum huhaa ve you talking to me şeklinde ortalıklarda dolaşıyorum demiştir. tez zamanda kendisini altından kalkabileceği farklı roller olduğunu göstermek adına başka kaliteli yapımlarda da görmek isteriz. kendisine yazdığı ilk entry de basın açıklaması niteliğinde olup boynunda allah kolyesi vardır ve çizgili pantolon ve çizgili gömlek giymiştir * *. oğuz haksever gibi kendisinden üçüncü tekil şahıs olarak bahseder.

   mad of god   16.07.2007 11:34 ~ 11:36
   #547072
7.

tez zamanda ninja kaplumbağalardan rafael ve de yanında bir arkadaşı tarafından fena halde pataklanacağını düşündüğüm yazar.

sen hem ninja kaplumbağaların arasına nifak tohumu sok , hem de utanmadan sıkılmadan artizlik yap.

arkasından ; ''sözlük bir yazarını daha kaybetti'' yazmak istemem ama görünen köy ün kılavuza ihtiyacı yok.rafael in de böylesi bir takım arkadaşına..

ti neyç muutınt hoba hobaa..

   istanblue   18.07.2007 01:22
   #551680
8.

"çocukluk" arkadaşımdı.

   monk   19.07.2007 23:28
   #556630
9.

<bkz: butun muhabbetı dınledım sen haksızsın ibne>

*

cok komplekssiz , icinde zerre kotu nıyet olmadan dusundugunu soyleyen bır yazar ,ilk zirveye gore daha konuskan , daha sempatıkdı , veya ben cok ıctım de bana oyle geldi .. *

   faten   25.07.2007 00:13
   #568520
10.

<bkz: zirve magduru yazarimiz>*

   le jour   25.07.2007 00:15
   #568528
11.

iyiniyeti bir turlu anlasilamamis dost yazardir. bazen esprisine kotu karsilik verilse de, bazen anlasilmadan ters cevaplar verilse dahi bunlara ragmen uslubunu bozmamasi asiri bir arti puandir.
ayrica ciddi manada o kadar karizmatik olup, boyu posu yerinde olmasina ragmen mesnetsiz yakistirmalar yapilmasini da esefle kinamaktayiz efendim.

   nartallo   25.07.2007 00:20
   #568536
12.

benim şu an yataktan yeni kalkmama sebep olan yazarlardandır.evet bendenize nazar değdirmiştir kendisi.yok mehmet aslan'a benzetmeler falan şimdi mideyi üşüttüm * bu ve bunun gibiler yüzünden.nazar değdi işte iyi bok yediniz.ayrıca;
<bkz: o benzetmeler senin içgüzelliğin canım>

   nesnelkuram   25.07.2007 00:29
   #568552
13.

herşey geberik gelinin lafmacuna gelsene olm demesiyle başlamadı. vaktizamanında ben baktım renk şekil falan olmuş da her nevi korsana hayır dediğim için buna da hayır dedim. sonra internet üzerindeki her nevi siteden üyeliğimi silip inzivaya çekilince sıkılıp pıkılmaya başladım. yazıyorum yazıyorum iki üç kişi okuyor. o tarz bir yazıda da giriş gelişme ve sonuca bağlı kalmak için bazen sıkıcı olunabiliyor. tespit sorunu da çekmeye başlıyorsun bir süre sonra.

sonra dedim ki kızım bana yardım et de bir myspace yapalım bana. yahu dedi ne yapacaksın gel dedi lafmacuna. peki dedim ben de. linkini bile o verdi sanırım. sonra on tane entry yazmam gerekliymiş ya. ben de braun epilator reklamindaki gavat başlığından işe başlayarak on değil 20 küsür tane entry girdim. insanın sallamadığı bir şeye alınıp alınmama sürecinde o şeyi sallamaya başlamasının verdiği heyecan gece rüyasında entryler görmesine sebebiyet veriyor.

sabah kalkıp ilk iş sözlüğe baktım. yazar olamamayı gururuma yediremezdim. ben de yazacaktım, ben de diyalog kuracaktım, ben de zirveye gidecek, ben de artı ben de eksi verip, serbest çağrışım yapacaktım. sonra hala onaylanmadığımı görünce dwigtha zımni red ya da kabul süreniz kaç gün diye sorduğumla birlikte yazar oldum. sonra yanlış verdiğim bkzleri düzelttim bir dönem.

çok sıcak karşılanmakla birlikte yeni geldim bir ilgi çekeyim moduna hiç girişmedim. hep sessiz ve derinden. ancak üyeliğimden dört gün sonraki zirveye katılmam benim için işin seyrini değiştirdi. insanların çoğu geberik gelinle bağlantım olmadığını sandığından oha apaçiye bak direkt zirveye kaymış diye düşünebildi, gün içerisinde bu yanlışı sürdürmeye devam etti. tanışma faslında da pek çok sorun yaşadım açıkçası kendi nickimi bile doğru düzgün söyleyemiyordum. hem eğlendim hem de sıkıldım ama artı oy bastım o günkü zirveye.

sonra da iki gün sonraki bir başka zirveye katılarak sözlük tarihine geçme yolunda emin adımlar attım. allah da mahçup etmedi de en az rio ferdinand kadar iyi performans sergiledim. sözlük kimselerinin çoğusunun iyi aklı başında okumuş etmiş mizah sahibi kimseler olduğunu canlı yayında görmek hoş oluyordu. derken bir zirveye daha katıldım. cayvesigara katılsın ben yine katılırım. x iks diye okunur ve brookla çeşitli atraksiyonlar yaşayarak yakın çevreme anlatacağım malzemeler buldum son zirvede de.

yazılarımla lafmacundayım diye reklamlar yaptığımda o ne lan diyenler oldu. önce lafmacunu sonra cayvesigarayı anlattım. şimdi verecek bu ipne kesin çayvesigaya imajı çizilcek ama ne yapayım adam yapıyor. hayır ben de komiğimdir ama o bunu yazıya da dökebiliyor. ben o konuda başarılı değilim. ancak arada bir iki puan alıp birkaç da mesaj alınca insan küsmüyor.

bu noktada bir aya yakın süre zarfını değerlendirme bağlamında bahsedilen şeylerin zirveyle ilgili kişisel şeyler olması aslında can sıkıcı bir unsur. yani insanın ne kendine güveni gelebiliyor ne de özeleştiri yapabiliyor. hoş çayvesigaranın beni yaran entry kısmına alması öyle böyle gurur okşayıcı bir unsur değil. bu teomanın beni sahneye davet edip söyle lan demesi gibi bir şey.

bkz ve tek cümle entry karşıtı olduğum için saçma sapan çağrışımlara eksi basmayı bir görev biliyorum. ne kuruya ne yaşa müdehale ederek kendi işime bakıyorum ancak buna rağmen seri eksi oy veren ibnelerden yana mağdur olduğumda iyilik meleğim yetişiyor ya da siliyorum. çünkü çok saçma. ne diye iğrenilsin ki kimseye zarar vermemiş bir entryden.

eksi alınca insan okunuyorum diyor belki ama artı gelmeyince okunmuyorum sanıyor. uzun yazmak burada büyük handikap aslında. ya da yazdığını arkadaşlarına gönderip kendini kandırmak. bir de başlığı yeni açıyor olmak önemli. sonradan gelirsen arap atı gibi öne geçemiyorsun. tespit ilk yapanındır. bazen de yapılan tespitte anlatım bozukluğu olmasın diye sorup soruşturuyoruz sağolsun yardımcı oluyorlar.

sıkılmak dışında eğlenilen de çokça anlar oluyor. bir nevi yalnızlık paylaşma can sıkıntısı giderme evde annene anlattığında ya da bir arkadaşınla paylaştığında anlaşılmayacak şeyler burada hiç tanımadığın bir kimse tarafından anlaşılabilir. ancak insan bazı şeyleri iyi ya da kötü yapıp yapmadığını hissetmek istiyor. çok güvendiği şeylerden yana cacık olmayınca da bir küseyim de geleyim de diyebiliyor.

yeni arkadaşlıklar kurdurtabildiği gibi yıllar öncesinden kaybedilmiş kimseleri bile yeniden hayata sokmayı sağlayabiliyor. her ne kadar sonuca bağlanamayacak yersiz tartışmaların, yok yere ünlü olan bireylerin, ne anlattığı belli olmadan basılan eksilerin, güme giden cillop gibi yazıların ardı arkası kesilmese de böyle iyi güzel ala.

edit: ha bir de aylar önce yazılmış bir entrydeki hata veya yanlışı düzeltmek adına dahi yazarına ulaşıp bilmem neremi yırtarken, bende gördüğü yanlışı ayar vermeye çalışarak düzeltmek isteyen kötü niyetli yazarlar da var.

editdit: ben buna eksi veren ipnenin bu yazıyı okuduğundan şüphe duyarım.

edit düdüt: kendime yazdığım yazıya bile eksi oy verenlerin arasında da bir daha nah yazarım.

son edit: lan 14 puan için tükürdüğünü yalar mı be insan #586304.

   mad of god   01.08.2007 16:03 ~ 02.08.2007 12:39
   #584650
14.

sözlüğün belki de en dikkatli, en gözü açık ve en sinsi yazarlarından. tehditvari konuşmaları sayesinde insana istediğini yaptırabiliyor.

hatta az önce bana "masanın üstünde göbek attırıcam sana" demiştir.

korkulası kişilik. *

evet evet, aslında uyarabilecek kadar dikkatli ve gönülleri biranda fethetmiş bir yazar kişisidir.

tekrarlıyorum.

allah delileri korusun.

   delikli masrafa   04.08.2007 22:05
   #590550
15.

toplumun yarayan kanalarına barnak basan yazar.

<bkz: berberlerin sac yikama meraki>
<bkz: magazada calisan satis elemaninin kendisini magazanin sahibi sanmasi>
<bkz: dershanenin seviye tespit sinavinda alinan puanin oss de alinabilecegini sanmak>
<bkz: ogrencinin beden resim muzik disindaki tum derslerinin zayif olmasi>
<bkz: kahvalti sofrasindaki cokokremi cay kasigiyla yalamak>
<bkz: itfaiye gorunce kendi evinin yaniyor olmasindan endiselenmek>
<bkz: kopyala yapistir yapmak yerine okudugunu anlayip ozetlemek>
<bkz: tatile cikarken fermuari hemen kapanan valizin tatil donusunde bir turlu kapanmamasi>

   diken   05.08.2007 11:53
   #591162
16.

son günlerin en çok yaran yazarları arasına girmiştir kendileri.burdan kendisini tebrik eder yarmalarının devamını dilerim.

   korn   06.08.2007 00:17
   #592033
17.

sürekli sitemkar, ebedi memnuniyetsiz, mizah hamuru yoğrulmuş, insanlık odunu henüz tam olarak yontulamamış, sporcunun; zeki, çevik ve ahlaklı özelliklerini bünyesinde barındıran, kocaeli üniversitesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi 3. sınıf 2. öğretimin benim gibi başarılı fakat tembel talebelerinden...
bir süredir aradığını bulamayan, anlaşılan lafmacun'da kendini yeniden bulan, üniversite kardeşim, ayrılmaz eşim, ekürim...

   cedric   06.08.2007 02:35 ~ 13:14
   #592197
18.

<bkz: mad of god sozlugun rio ferdinandi'dir>
<bkz: mad of god sozlugun alessandro nesta'dir>
<bkz: mad of god sozlugun en bi yetenekli defanslarindandir>

hatta sey, neyse. en saglam taninmislardan bir tanesidir kendisi. ama az sayida islak hamburger yemesi kendi acisindan handikaptir. yalan degil. *

   nartallo   06.08.2007 02:45
   #592205
19.

-şii hacı ben bikaç gün daha yokum olm.
-noldu yine başlık ilgi görmedi entry oy almadı diye mi küstün?
-yok be olm. gerçi yokluğum farkedilmez ama bir kişi bile "delinin biri vardı, tespitli teşbih yapar, tesbihiyle ya sabır çekerdi, ne oldu ona" derse söylersin.
-olm böyle konuşma, duygulandım lan.
-duygulanma. ben yokken entrylerimi okuyup artı ver, herkesin kandilini kutla, cayvesigaradan da özür dile tekrar.
-oha ben daha ne yapayım lan allah sız.
-öptüm, bay.

<bkz: saovi ile konuştum haberler iyi>

   mad of god   10.08.2007 14:54
   #600581
20.

biraz daha anlatırsa akraba çıkacak.
<bkz: doktor korkuyorum>

   helen   18.08.2007 12:57
   #618479

123  

 

sayfa

 / 3 

reklamı kapat

yazdır