makarna cesitlerinden insan tahlili

1.

ipini ve de sapını koparmak deyiminin vucudunun belli bölgelerinde vuku bulmuş, psikolojiden, insan ruhundan, insan bedeninden, insan dışkısından çok anladığını düşünen insan kişisinin anlamsız insan tahlillerini anlamsız gazete, site, haber köşelerinde gördük yıllarca.

dondurma yeyiş biçiminden, topa vuruş şeklinden, insanın yere tükürürken çıkarttığı balgam miktarından bile tahlil yapılabileceğinin anlamsızlığı içinde çırpınırken ben de uydurdum bir şey: makarnarlardan tahlil yaptım insanları. öyle uzman felan da değilim. sadece hem bir taraftan bir şeyi eleştirip hem de yapmaktan beri durmayalardanım. napıyım hasta yatarken, kesik kesik ve bütün bütün öksürürken, hafif de ateş başa vurmuşken normal insan beyni anormalize olabiliyormuş. alın size makarna şekillerinden insan tahlili:

çubuk makarna: normal insan görümünündesiniz. çoğu zaman sıkıcı olsanız ve her şeyi onaylayacak bir halde olsanız da sayınız bakımından fazla olduğunuz için bu özelliklerin farkında değilsiniz. ciddiyetten hoşlanır fazla cıvıklığa gelemezseniz. zaten cıvırsanız hamur olursunuz. öhöm sonunuzu düşünürsünüz yani. o yüzden de kahramanlar sizden çıkar ya zaten. sadeyseniz eğer sıkıcılığınıza bin kat daha eklerseniz ama ketçapla servis edildiğinizde özellikle çocuklarla alfabe makarna insanlardan sonra en iyi anlaşan sizlersinizdir.bu makarna insanlarından ünlülere örnekler: halktan biri diye tabir ettiğimiz sanatçıların çoğu bu gruba girer. misal kibariye, adnan şenses, einstein ve tabiki de rocco spiralli.

fiyonk makarna: en ciddi insanlar sizden çıkar. her an papyon takacak vaziyette oturursunuz evde. titizlik ve düzen büyük bir takıntıdır sizin için. sağlığınıza da önem verisiniz. hayatınızdaki ufak değişiklikler sizi korkutmakla beraber eğlendirir de. tango seversiniz. ılık bir yaz akşamında sevdiğinizle hafif hafif tango yapmak en büyük zevkinizdir. bu makarna insanlarından ünlülere örnekler: selocanlar, fadıl fıdıllıoğulları, kadir çöpdemir.

boru makarna: insanlar arasında lakabınız "öküz", "ayı", "hayvan" diye anılmaktaydı yıllarca ama son zamanlarda size "recep ivedik" yakıştırması sıkça yapılmakta. biraz kabasınız ama perdelerinizi açtığınızda insanları gülmekten bazılarını da bu durumdan ötürü öldürürsünüz. evet sizden ötürü... bu makarna insanlarından ünlülere örnekler: recep ivedik, ara ara pzezevenklerin elinden kadın kurtaranlar da bu gruba girer.

burgu makarna: içiniz kıpır kıpır. içinizde hep bir yaşam sevinci. gittiğiniz yerlere bu yaşam sevinciyle gidiyor ve ortamın havasını bir anda değiştiriyorsunuz. arkadaşlarınız size sahip olduğu için çok şanslılar. ama bazen bu durumu abartıp m. ali erbilcilik oynuyorsunuz işte o hiç hoş olmuyor. ayrıca biliyoruz ki ağlayan bir palyaçosunuz ve etrafa bu şekilde görünerek dertlerinizden uzaklaşmaya çalışıyorsunuz. yapmayın bunu. ayrıca alkole dikkat.bu makarna insanlarından ünlülere örnekler: m. ali erbil, beyaz, devlet bahçeli.

kelebek makarna: sorumluluklarınızdan sıyrıldığınız oranda özgür olmaktan sıkıldınız artık. rahatlayın bırakın kanatlanıp uçun. etkinizi gösterin artık herkese. siz sadece bir kelebek makarna değil özgürlüğün simgesi olan tek makarnasınız. zaman sizin elinizde. gücünüzün farkına varın artık. bu makarna insanlarından ünlülere örnekler: ashton kutcher, kadir inanır.

sebzeli makarna: siz makarna ırkçılığına yeşil renginizle en büyük darbeyi vuransınız. elit ve lezzetlisiniz. bilgeç ve düşüncelisiniz. yani aynı anda hem gözlüklü şirin, hem şirinesiniz. kutlarız. böyle olmaya devam edin. bu makarna insanlarından ünlülere örnekler: okan bayülgen, müjde ar.

alfabe makarna: çocukluğunuzdan hiç bir şey kaybetmediniz yıllarca. hep aynı sevinç, aynı meraklı gözler. hayata karşı bu merakınızı hiç yitirmemeniz dileğiyle. bu makarna insanlarından ünlülere örnekler: amelie, r. tayyip erdoğan, kazım karabekir.

evet makarna çeşitlerimiz bunlar. peki siz hangi makarnasınız? bunu öğrenmek için buraya tıklayınız testimizi çözünüz ve hangi makarna olduğunuzu görünüz. ayrıca testimizi çözenlere hangi makarnaysalar bir paket makarna gönderiyoruz. durmayın çözün.

çözmeyin lan. yapmayın...

   oryantalistoryantal   23.03.2009 20:56 ~ 21:00
   #1270062
 
reklamı kapat

yazdır