manu chao nun galatasaray aski

1.

ilginçtir ve hoştur aynı zamanda.

----- spoiler -----

gardrobunda takım formalarından başka giysinin bulunmadığını düşündürüyo bu adam. türkiye'ye geldiğinde hemen bir galatasaray forması hediye edilmiş kendine. galatasaray'ı yakından takip ediyormuş. "üçüncü dünya ülkeleri ve müslümanları temsil eden yegane takım" diye tanımlamış cimbom'u. ve bir sonraki konserinde, danimarka'da giymiş o düz çubuklu formayı.
"ucuncu dunya ulkelerini temsil eden yegane takim oldugu icin konserlerde galatasaray formasi giydim` dedigi de söyleniyor...

fransız şarkıcı konsere g.saray formasıyla çıkıyor

ispanyol ve fransız asıllı ünlü şarkıcı manu chao, latin amerika'daki konserlerinden sonra avrupa'da verdiği konserlere de galatasaray formasıyla çıkmış.

galatasaray formasının kendisine uğurlu geldiğine inandığını söyleyen ünlü şarkıcı, güney amerika'daki konserlerine 15 bine yakın seyircinin gelmesini de galatasaray formasına bağlıyor.

ilk galatasaray formasını galatasaray taraftarı bir arkadaşından alan manu chao, "dünyada kültüre tek önem veren spor kulübü" dediği galatasaray'ın, dünyada bir ilköğretim, lise ve üniversiteye sahip olan tek spor kulübü olmasından da çok etkilendiğini belirtti.

"böyle bir kulübün formasını şerefle giyiyorum" diyen ünlü şarkıcı, dünyadaki bütün galatasaraylılara da, "mutluluk ve şampiyonluk dünyadaki en iyi ilaçtır" sloganını gönderdi.

----- spoiler -----

   dodostyle   01.04.2010 15:48 ~ 15:51
   #2004255
2.

<bkz: üçüncü dünya ülkesi>

   dick advocaat   15.04.2010 16:21
   #2023559
3.

galatasarayın türkiye dışındaki milyonlarca taraftarından biridir. onun bir de japon bilim adamı versiyonu vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=w3tgmjjlol8

<bkz: galatasaray taraftari>

   raindrop   15.04.2010 16:21
   #2023561
 
reklamı kapat

görseller

yazdır