metalci hatun verir

1.

bir şehir efsanesi.. metal dinleyen hatunların, dinlemeyenlere göre nispeten daha rahat olması, daha az kasıp, daha çok kafasına göre takılıp yaşaması*, yani olması gerektiği gibi yaşaması sonucu abazan şehir erkeklerinin vardığı yargı.. temelinde "rahat kızlara motor muamelesi yapma zihniyeti" yatar ki bunun çok yanlış olduğu, geçmiş yüzyıllarda yapılan tartışmalarla ıspatlamıştır ve bu konuda hala ısrar eden sevgili kardeşlerimizin artık "abazan" olarak adlandırıldıkları bilinmektedir..

ısrar etmeyin arkadaşlar; yok öyle bir şey!

zira bi hatunun vermesi diye bi şey bile söz konusu değilken; o verir bu verir gibi tartışmalar yersizdir.. evet, veren hatun değildir; alan erkektir..* ve her zamanki gibi:

<bkz: vermeyen kiz yoktur alamayan erkek vardir>

**

   hamlet   11.01.2007 02:34 ~ 02:36
   #176698
2.

kısmen doğru ama genelde yanlış bir önermedir. metalci hatun da diğer hatunla kadar verir, diğer hatunlar kadar vermez. ama kuvvetle muhtemeldir ki 'metalci hatun verir' zihniyetindeki kişilere ya ayar verir ya da mecaz anlamda eline verir.

abazan bünyelere sesleniyorum; çalışma sahasını bu uyduruk klişeye kanıp da daraltmayın. çünkü bu kafayla size sadece elleriniz verir.

   infinitedreams   04.12.2007 18:17
   #755198
3.

güvenilen bütün dağlara kar yağması sonrasında beynin sağ lobunda pıtırdayan baloncuktur kendisi, lüks mekanlardan metalci barlara gidilir çünkü nasıl olsa çantada kekliktir kendileri. gecenin sonunda ise smirnoffların üzerine içilen ucuz biraların etkisiyle evin yolu zar zor bulunur.

   nickyticky   03.01.2012 21:10
   #2467900
 
reklamı kapat

yazdır