meydan sozluk te af ciksin af

1.

eveettttt, bir tek ceza evlerinden af olacak diiil ya bebişler. meydan sözlük'te de af çıksın. bu nacizane fikrimi bi düşünün derim ayollll. nasıl ama iyi olmaz mı? af çıksın yazamayan yazarlar gelip tekrar yazsın at koştursun olmaz mı bebişler bir nevi rahşan affı. iyi olur yaa nolurrr destek verin. adminler, yöneticiler özellikle sizlere söylüyorum duyun sesimi. susma sustukça sıra sana gelicek. yaa okuyan bir yönetici olursa lütfen mesaj atsın. olur mu olmaz mı diye. yaa yanlış anlaşılmasın ben hiç uçmadım şimdiye kadar, şahitlerim var, vallahi de billahi de. yaa lütfennn bir düşünsün herkes ortalıkta zaten kimsecikler yok.

bakın kesinlikle kimseyi savunmuyorum burda tamamiyle sözlüğün kalkınması için af çıksın diyorum. bir denesek en azından olmicak iş diil ki yaa. eski defterleri açarsak borçok yazar boşu boşuna uçurulmuştur yani en azından öyle sanıyorum. hhşşş alooo sakın uçurmaya kalkmayın beni haa vallaha küserim duydunuz mu lan yönetimin alooo. kulak verin bu yazarın serzenişine yaa hadii nolcakk. tamam, belki zamanında yapmışlar bir cahillik ama affetmek büyüklüktür derler ya. suçu çok büyük olanı affetmeyiz olur biter. konsepte aykırı entry girmiş olabilirler olsun biz affedelim. onlar da gelsin tekrar yazsın kardeş kardeş geçinelim iyi olur be. cidden bir düşünün sakin kafayla ama sallamayın beni sakın sayın yöneticiler yoksa sülük gibi yapışıcam size hatta kabus olup rüyalarınızaaa gircem.

bu hadise kimilerine göre dramatik, kimilerine göre güzel ama gerçekten uçurulma çok kötü yaa hele hele haksızlık yapılmışsa. üfff sıkıldım ya kimsecikler yok, zibidigibi özellikle sana söylüyorum bebişim hadi gel düşün taşın karar ver, ama bence af çıksın lan. tabii bir kerecik şans tanımak lazım bunlara. hadi beyler faili meçhul kimse kalmasın. darılırım sonra. hadi bakalım tavsiye benden gerisi sizden cicişler. öptüm hepinizi kocaman. seviyorum sizi ekmeği tuza banıp banıp yer gibi gibi. geceleyin ateşler içinde uyanarak ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi.

   v for mosdetta   11.09.2011 00:18
   #2432161
 
reklamı kapat

yazdır