miles straume

1.

4. sezonda adaya inen lost kahramanlarından. ruhlar falan farklı bir ortamda yaşıyor.

   pul koleksiyoncusu   07.06.2008 04:21
   #940015
2.

charles widmore'un ben linus'ı bulmak için gönderdiği kahana adlı gemiyle adaya gelenlerdendir. kendisi bir medyum olan miles, mezarların yerlerini, ölülerin kim olduklarını, neden ve nasıl öldürüldüklerini bilebilmektedir.
daha sonra adaya gelişinin asıl amacının ben'den para koparmak olduğu anlaşılmıştır. ben'in vereceği 3.2 milyon dolar karşılığında çalıştığı insanlara ben'in öldüğünü söyleyecekti. fakat işler biraz değişti.

   metallicblack   26.02.2009 17:46
   #1215295
3.

dikkat! haddinden fazla spoiler içermektedir. eğer henüz 5. sezon 13. bölümü izlemediyseniz okumadan önce iyice düşünmeniz gerekir.

miles'ın babası marvin candle. yani dharma girişimi oryantasyon filmlerindeki kaşı kalkık adam. miles, daha önce adada bulunmuş ve muhtemelen adada doğmuş. ancak daha çok küçükken babası onu annesiyle birlikte adadan postalamıştır.
gelelim 3.2 milyon meselesine. widmore'a çalışan naomi dorrit, miles'ı buluyor. ve miles'a ölülerle konuşabildiği için bir iş teklifinde bulunuyor. bu iş teklifi de bilindiği gibi ben linus'ı bulmak. önce miles kabul etmiyor; sonra 1.6 milyon doları duyunca işler değişiyor tabii.
daha sonra bazı gizemli adamlar miles'ı buluyor ve ona adaya gitmemesi için bir öneride bulunuyorlar. miles'ın tüm geçmişini, kim olduğunu bilen bu adamlar, miles'ın hayatıyla ilgili tüm soruları cevaplandıracaklarını söylüyorlar. ölülerle iç içe olan ama delicesine maddiyatçı olan miles, eğer kendisine adaya gitmesi için önerilen paranın iki katı verilirse* adaya gitmeyeceğini söylüyor. onlar bunu kabul etmiyorlar.
linus ise 3.2 milyonluk teklifi kabul ediyor. ama ben linus denen bu herifin ne kadar yalancı olduğu da aşikar.

   metallicblack   20.04.2009 16:39 ~ 17:15
   #1326847
 
reklamı kapat

görseller

yazdır