mini etekli liseli kizlar

1.

onca mini etek tartışması, onca liseli kız tartışması varken buna bir yenisini daha eklemek değil amacım, meğerse milli eğitim müdürlüğüne göre mini etekli liseli kız olamazmış.

efenim, sinem kobal'ın da oynadığı "ayakta kal" filmindeki lise öğrencisi kızların etek boyları istanbul milli eğitim müdürüne dert olmuş. sayın müdür "mini etekli liseli kızlar gerçeği yansıtmıyor" demiş.

tam olarak dediklerini de aktarayım ki bir yanlışlık olmasın;

----- spoiler -----
istanbul il milli eğitim müdürü ata özer, devlet okullarının, eğitim kurumlarının yönetmeliklerinin belli olduğunu, filmlerdeki bu tür görüntülerin uydurma ve abartılı olduğunu söyledi. özer "filmle ilgileneceğim. bir cd'sini edinip hemen izleyeceğim. milli eğitim bakanı hüseyin çelik'i de bilgilendireceğim. okullarda disiplin kuralları bellidir. formaların standartları bellidir. ayrıca okulların kapı önlerinde çete savaşları asla olmamaktadır. son iki yıl içinde emniyet müdürlüğüyle birlikte yürütülen çalışmalarla bu tür çatışmalar yüzde 80 oranında azalmıştır. artık okullarda huzur hâkimdir" dedi.
----- spoiler -----

sayın müdürüm; yönetmelikte geçen kıyafet boylarını geçiniz efenim. biraz sokağa çıkın, etrafınıza bakın, gerekirse merdiven altlarında etek altını dikizleyin (şaka be, gelmeyin üstüme) iyice ölçüp biçim sonra eve dönün ve yeniden düşünün.

amaaa bence asıl şunu düşünün;
alt tarafı bir film bu yahu. ferzan özpetek hamamda iki gay'i seviştirdiği için zamanında "hamamcılar odası"ndan epey tepki almıştı ama biz geride kaldı sanıyorduk o günleri.
neymiş? okulda çete savaşları bitmişmiş. bitti diye filmide mi çekilmesin. taş devri de biteli milyonlarca yıl oluyor ama hala filmi çekiliyor be müdürüm.

ve sıra geldi mini etekli liseli kızların seksi resimleri için tıklayınız linkimize:

http://www.sabah.com.tr/...30b1581f194d839575.html

   nicholai alexandrovic hel   15.01.2009 07:49
   #1161017
2.

değerli istanbul il milli eğitim müdürü ata özer in mesai saatleri boyunca yalnızca ofisinde çalıştığını düşündürten açıklamasının çıkış noktasıdır.

   zipkin   15.01.2009 07:54
   #1161021
3.

mesele gerçekte böyle bir kıyafet biçiminin var olması veya olmaması değil çekilen filmin belgesel nitelikte olmamasıdır..

film bu film, niteliği ne kadar tartışılır bilemem ama birilerinin sanatsal üretimi, fantazisi..

ismi lazım değil kanallarda sabah akşam yayınlanan ''sır''lı , ak sakallı dizilerin gerçeklikle bağını da bir sorgulasa abimiz belki bir tutarlılık göreceğim ama..

merak ettiğim ise bu türden populist çıkışlar kariyer anlamında beklenen faydayı gösteriyor mudur , yoksa 6 yıldır ilgili bakanlar falan da doymuş mudur bu tür atraksiyonlara?

   sipa   15.01.2009 10:32
   #1161066
4.

bu kızlar belki okulda standart diye bahsedilen şekilde etek boylarıyla dolaşıyor olabilirler. ama dışarıda kıvırmak yada yukarıya çekme işlemiyle bayağı bir kısaltıyorlar. ki bu işlem kendini çok belli eder.

"ayakta kal" isimli filmden önce tvlerde yayınlanan hemen hemen her dizideki liseli kız öğrencilerin etek boyları kısadır, minidir hatta süper minidir. aklı şimdi mi çalışıyor dedirtiyor. bilemeyiz.

muhtemelen bu konuyu araştırmak için müdürümüz çeşitli filmler izlemek isteyecektir. önce petek dinçözün ilk klibinden başlar muhtemelen. sonra konulu uzun metraj çekimlere dikkatini çekecektir. belki okullardan mini etekli liseli kızlardan görüş almak için makamına çağıracaktır. ilerde hakkımda sübyancılık çıkarsa "şaşırmayın, araştırma yapıyorum" demek istiyordur.


<bkz: sayın müdürden yol yapım çalışmaları>

   analog   15.01.2009 11:16
   #1161088
5.

gercegi yansıtıp yansıtmadıgının farkına varılması için bu filmin cekilmesini mi bekleniyormus acaba ? ilk defa olmuyor ki canım..

arka sıradakiler gibi bir dizide bile varoş mahalle kızları mini formayla okula giderken onlar giymiş cok mu sayın müdürüm.

   uzun lafin kisasi   15.01.2009 12:47
   #1161125
6.

<bkz: siyah basörtülü imam hatipli kizlar>

   blasphemous   15.01.2009 12:53
   #1161129
7.

30 yaşındaki yakışıklı 'lise öğrencisi'nin sevgilisi oluyo bunlar bide...çekiyolar oluyo memlekette efendim..

   nickmesem   15.01.2009 13:17 ~ 15:10
   #1161150
 
reklamı kapat

yazdır