msn de kalan son cevrimici kisi ile mecburen sohbet etmek

1.

bu son çevrimiçi olayını son mohikan gibi bağlayabilecek edebi yeteneğim olsaydı bunun kitabını basar, her 10 kitaba da 1 baskı diyerekten daha ilk basımdan 500. baskıya erişerek acayip karizma yapardım bizim mahalle bakkalı burak'a ama neyse...

malümunuz msn denilen hadise bizlerin online ortamda beleşçesine sohbet etmemiz için yaratılmış bir nimet. o olmadan edemeyiz. şahsen ben msn'im sağ alt köşede yeşil yeşil yanmadığı zaman kendimi internette bile hissetmiyorum. sanki böyle bilgilsayarımla birlikte ıssız bir adada çevrimdışı diyarlardaymışım gibi oluyorum. ne bileyim, öyle oluyorum.

bu yüzdendir ki msn'im 7/24 hep açıktır. uyusam bile bilgisayarı son ses açık bırakıyorum ki birisi bir kıpraşımlaştırırsa uyanayım diye. kuzenim üstün her sabah 06:25'te titreşimle uyandırır beni mesela. ben de kalkarım ve "ulan ben çalışmıyorum ki" diyerek tekrardan yatarım.

hala konuya girememiş olmanın vermiş olduğu hiçbir şey ile şunu söyleyebilrim ki msn'de kalan son kişi ile sohbet edecek duruma gelmişseniz, bu sizin için oldukça olağan fakat karşınızdaki için son derece feci bir durumdur.

adamı günün hiçbir vaktinde sallamayıp, gecenin ilerleyen saatlerinde "vaaayy selami n'aber yahu" şeklinde samimi bir selamlama ile birlikte monitörünün alt köşesinde turuncu turuncu belirmişseniz, vay o selami'nin haline. vay ki ne vay!

zekisözlük aparatı : ulan ilk paragrafta kapatmış, gerisini okumamışlar. haybeye yazdık iyi mi?

   cayvesigara   09.05.2008 04:31
   #916279
2.

+ naber abi
- neden sordun
+ :s küfür etseydin bari
- oğlum hiç hal hatır sormazdın bi sebebi olmalı
+ ya açıkçası canım sıkıldı. msnimde de senden başka çevrimiçi kişi yok bi yazıyım dedim
- harbiden mi lan bende de çevrimiçi kimse yok ve içimden sana yazmak geliyordu aslında
+ eee niye yazmadın
- gurur yaptım oğlum bana hal hatır sormayan adama ne yazıcam
+ abi hata yaptın.ilk önce ben sana yazaraktan seni ezik duruma düşürdüm.senden başka yazacak kimse olmadığı için yazdığımı söyledim.siksem daha iyiydi seni.
- siktir git göt herif engelliyorum seni.

   ucan bal10   09.05.2008 11:04
   #916363
 
reklamı kapat

yazdır