msnal.com dan tanistigim bayanla evlilik arifesindeyiz

1.

bu lafmacun'un aldığı reklamlara destek olma amaçı tasarlanmış düzenbaz bir metin değildir arkadaşlar. tamamen içimden gelen ve sizlerle de paylaşmayı uygun gördüğüm bir nasıl desem, duygu paylaşımı bir sevgi seli gibi bir şey.

msnal.com sitesini ilk duyduğumda bana tamamen yalan dolan, haddinden fazla it kopuk barındıran bir site gibi gelmişti fakat gel gör ki, gel bak bi gel gör, hiç de öyle bir site değilmiş.

nazan ile ilk mesajlaşmamızı hiç unutmuyorum. ona pinhani'nin bir şarkısını bilip bilmediğini sormuştum. bana leonard cohen dinliyorum, benzerlikleri var mıdır? demişti. ben de ona "hahaha pinhani nereee cohen nere" demiştim.

sonra cohen'di pinhani'ydi derken biz telefonlaşmaya başladık. nazan çok kibar, anlayışlı ve kapalı bir bayandı. bana açılabileceğini söyledi. ben ise ona "çok açılma boğulursun" gibi çok gereksiz ve soğuk bir espri yapmıştım. buna rağmen beni bırakmadı ve ilişkimizin sürmesine katkı sağladı.

yakın bir zamanda kendisini dayısından isteyeceğim. (annesi ve babası vefat etmiş) dayısı tıknaz bir arkadaşmış. mahalle marangozunda çırakmış 45 yaşına rağmen. nazan'a o bakıyormuş. ama artık ben bakacağım.

teşekkürler msnal.com, teşekkürler lafmacun.

   cayvesigara   07.11.2009 06:58
   #1720854
 
reklamı kapat

yazdır