o canavari ben yaptim

1.

"hepimiz suçluyuz" gibi sikndrik bir mesaj verirdim ama yapabileceğimin en iyisi bu değil.
adam sever, kadın aldatır, kadın özverilidir ama adamın istediği... istediği birşey bile yoktur hatta...
en son örneğim bir adamdı. sevmiş, alışmış, hatta bokunu çıkartıp tapmış yeri gelmiş. ama bir gün telefon gelmiş, ben yolda yürürken biriyle tanıştım ve ona aşık oldum.
bu adam ne yapmalıydı ağız burun dalmaktan başka? yapmış velhasıl...
ayrılık+depresyon+intihar+tedavi+sosyallikler felan filan...
ama şimdi düşündüğü şey kızların en fazla yanlarında 1 gün duması gerektiği. belki 1 hafta, belki birkaç gün fazla ama çok değil.

cinsiyetle ilgili bir sorun üzerinde dönmüyorum affediciliğinde...
insanlar birbirlerinin duygularını köreltmek veya yok etmekten başka birbirleriyle neden ilgilenir, oyalar? tamam var cinsel trans halinde bireyler ama sözüm kime anladınız, onlara değil!
hayvanlaştırılan her bir insan için çentik atılıyor mu bir duvara?

şimdi kaşar diye nitelediğiniz öz babasının arkadaşları tarafından tecavüz edilmiş(düzenli aralıklarla) bir kız, 3.5 yıllık ilişkisine boynuzlanarak veda etmiş bir adam...

ulan kime elimi değirsem beli gevşemiş pijema gibi, hem beli tutmuyo, hem diz yapmış... yani işe yaramaz ve kötü çok kötü...

içinde bir ukde, içinde bir kasvet. acıların çocuğu, yıkılmadım ayaktayım mod, arkasından ay gibi doğan zillinin teki...

ve duyduğum tek açıklama; "ben artık bir seksmatörüm.*" ağzına sıçıp bırakan bir irispinin acısını önüne gelen diğer kızlardan çıkartmaya çalışıyor, aferim. biliniz ki her insanda bir kuyruk acısı var. ava giderken avlanmak diye birşey de var.
en iyisi mi adam olalım. sıçtığınız tuvalete gösterdiğiniz temiz bırakma özenin yarısını ilişki içinde olduğunuz bireylere gösterin. yakarım, yıkarım hea!
çuvaldız içime kaçtı!

   anathema   21.03.2009 19:29
   #1265968
2.

frankestayn'i biliyoruz hepimiz. onu yaratan herifin repligiydi bu. cizgiromanda.

   cemkirik limon dilimi   21.03.2009 19:30
   #1265971
3.

<bkz: sana agactan canavar yaptim al>

   king of the tawn   21.03.2009 19:45
   #1265989
 
reklamı kapat

yazdır