o kufredenler var ya cok kulturlu

1.

sözlük sitelerinin yarısı bu kanıda.en baştakiler için bunlar geçerli denilebilir.hakkaten bu siteleri kurup argo kullanan kişiler çok ve bu kişiler bilgili de.espri yapmak için ıkınmıyorlar.içlerinden geliyor ve yapıyorlar.onları anlamak için de belli bir bilgi seviyesi gerekiyor.bu anlayan kişiler de tamamdır.
ancak bu genellemeye giren herkes için bu geçerli değil.sadece küfrederek güldürme oluyorsa bunu her yerde utanmadan, ıkınmadan yapsın.cem yılmaz'ın da bir gösterisinde dediği gibi gitsin polis memuruna yapsın bir bakalım ne kadar komik olabiliyormuş.3-5 kişiyi güldürdüğü için kendini espritüel zanneden, kendi özünden sıyrılmış o kadar çok boş kişilik var ki 1 başlıkları bulunamaz kayda değer.arada bildiğini gösteren bir şeyler görsek hiç fena olmaz hani.
müstehcenlik var ise sen de dahilsin diyen kanılara gelinirse de üyelerin yapabileceği bir şey yok.yönetim izin verdikten sonra 7 ceddinize de tecavüz ederler bir şey diyemezsiniz.

   lodoslain   20.12.2010 15:23
   #2258943
2.

bir sözlük sitesi var herkes bilir burdaki, o sitenin 2 üyesini gördüm geçen internet kafede.2 liseli , kıravatları salınmış, yaptıkları esprilere kendilerinden başkası gülmeyen, ama kendi aralarında adeta kafayı bulan tipler, 1 tane de tespihli, beyaz gömlek beyaz çorap, 'gurban' diye konuşan bir dayı görmüştüm site üyesi...dış görünüşe göre yargılamayın lan normalde çok bilgili adamlar bunlar.porno sektörü hakkında bilmedikleri şey yok.

   lodoslain   20.12.2010 15:26
   #2258945
3.

o küfredenler var ya, nasıl aydınlık nasıl aydınlık hakikatte. biz göremiyor da olsak aslında "gelecek" o küfredenler. o, bilgisi yetersizleştiğinde ve söyleyecek sözü kalmadığında küfre sığınanlar var ya, çook kültürlü çook.
bildiğimiz gibi değil.

   latika   20.12.2010 15:49
   #2258955
 
reklamı kapat

yazdır