ofisteki asabi insan

1.

her ofiste bir adet var olan insan.

ahahha. çok gülüyorum yahu, hem de kıçımla gülüyorum. çok işim var esasen ama uğraşamayacağım cicilerim, kafam durdu, bu yazıyı da uzun zamandır yazasım vardı. kısmet bugüneymiş.

bu arkadaş ile aynı odadayım ben, benden hiçbir farkı yok sadece yaşça pek bi' büyük bu arkadaş.. sanırım onu da yediremiyor. eaha. müdür gibi takılmaya başladığından beri, esprili bir şekilde laf sokuyorum kendisine. müdür kişisinin verdiği işi müdür sormuyor, bu tüm ofisin duyacağı şekilde anırarak soruyor "yaptığn mı"

ve zamanının tümünü telefonla konuşarak gerçiriyor. ben ona sus diyorum, sus ama anlamıyor.

bugün damarıma bastı. odayı terk etmiştim, gittim server'ın odada çalışıyorum, düşün hacı, durum vahim. geriyor bu insan beni. server'ın oda da gavurun bir tarafı gibi yanıyor. neyse, aradı bu beni, dedi şu şu şu var mı, var dedim. hemen gönderirsen sevinirim dedi, bak! bu lafı müdürler ve patronlar kullanır genelde. neyse dedim sen kimsin ya, göndermek zorunda değilim birincisi, ikincisi hemen gönderirsen sevinirim nedir.

hayır akraba falan da değil, ne edeyim bilemedim vallahi, allasen amin.

allah'a havale ediniz. canımı sıktı. gırtlağını sıkıcam!

   green accidents   19.01.2010 17:41
   #1868982
2.

her yerde bulunan sıradan insanlardır. yaşadığı olumsuzlukları ister istemez iş ortamına da taşıyan kişidir. sinirleri yatışana kadar uzak durulması gerekir ve daha sonra da hal hatrı sorulması gereken kişidir. çünkü bu anlarda kişi kendi kendi ile kaldıkça daha bir asabi olduğu görülmüştür.

   dedi ve gitti   19.01.2010 17:50
   #1869026
3.

kendisi gibi başka bir asabiye denk geldiğinde ortalığı ateşe verebilecek insandır.-printıra dosya gönderdim. dokunanı sikerim.
+o evrakı anana gönder sen. fotokopi çekiyorum orospunun çocuğu.

   caddy   19.01.2010 17:58
   #1869120
4.

bu insan bir keresinde bana 3 ay küstü lan. 3 ay ya, çüş. ve ben ne yaptığımı bilemedim, sormadım da, merak da etmiyorum artık, çok güzelim zair. sadkjhkja. ne bileyim, sonra patronlar felan demiş, niye konuşmuyon diye, birden bacı kesildi. la yürü git demek istiyorum. eskiden derdim "anger is a gift" diye, yok ya bu emo olsun ama lütfen asabi olmasın.

bu insanlarla çalışılmamalıdır.

   green accidents   19.01.2010 23:20
   #1870448
 
reklamı kapat

yazdır