olum dokunusu

1.

son dokunuş.

hayatiniz boyunca köselerdeki gölgelerden, karanlik sokaklardan, anlatilan olaylardan korktunuz. belkide inanmadiniz, dalga geçtiniz. bazen de ürperdiniz. peki hiç merak ettiniz mi, kimi zaman neden tüyleriniz diken diken oluyor, neden bir anda ürperiyorsunuz? ölüm, size nekadar yakin oldugunu gösteriyor, küçük bir dokunusla.

karanliklardan korkuyorsunuz, belkide korkmamalisiniz, belkide siz onlardan daha güçlüsünüz, ama siz nesiniz ? gücünüzü kesfetmelisiniz! hangi tarafta oldugunuzu. vakit hizla geçiyor ve bilinçsizlik haliniz ölümünüzle bitecek. sonsuz bilince ulasacaksiniz, ama bu arada benliginizi bulmalisiniz, yoksa sizde arada kalanlar gibi yok olursunuz.

siz bana tanriyi gösterebiirmisiniz ? ama onu hissedebilirsiniz. peki ölüm ? elle tutulurmu? tabiki hayir, ama bir anda bir ürperti alir içinizi. ıste o ölümün dokunusudur size,o ani hatirlatmak ve nekadar yakininizda oldugunu bildirmek için. bundan korkmamalisiniz, onunla yasamayi ögrendigimizde belki de daha rahat edecegiz, korkarak yasamaktansa.

   yazamaz   16.11.2007 01:12 ~ 01:15
   #726135
2.

bir ninja tekniği de olabilir ama şu linkte anlatılan fenomen için kullanılan bir tabirmiş.


http://dunya.milliyet.com.tr/-olumun-dokunusu-boyle-geldi-/d

   yettim gari   24.11.2011 15:03
   #2457302
 
reklamı kapat

yazdır