opusurken yasanan celiskiler

1.

olmamalı aslında, kişi yavşak moda girip alabildiğine öpmeli karşıdakini. fakat olmuyor, kafayı kurcalayan milyonlarca şey varken kişi odaklanamayabiliyor olaya.

öpüşmeye başlamadan önce yaşanan çelişkiler;

"daha iki gündür çıkıyoruz, öpsem kesin yanlış anlar modu"

"beni basit kız mı sandın" deyip tokadı yapıştırabilir. ama dudakları da sanki öpülmeye hazır gibi. eheh öpülmeye hazır dudak nasıl oluyor ki? neyse, direk yapışsam mı acaba? kesin o da istiyor ve benden bekliyor bunu. niye hep erkeklerden beklenir ki, sikicem, dili kullanmalı mıyım, yoksa hiç bulaştırmasam mı bu işe onu? birazdan da fener maçı başlayacak. elimi çabuk tutmalıyım. aha gözlerini kapadı sanki, yumuuul, muc...

öpüşme esnasında yaşanan çelişkiler;

oğlum başardın lan. kralsın. ama gözleri sakın açma. eğer onun gözleri kapalı değilse, şu an nefret eder gözle sana bakıyor olabilir. o değil niye ellerim cebimde benim? sanki sahnedeyim ve önümde bir mikrofon var. mikrofonla öpüşen serdar ortaç geldi aklıma. piç miyim neyim? en iyisi çıkarayım ellerimi. ee çıkardım da ne oldu? kaldı öyle. saçını mı tutsam acaba? rapunzel mi lan bu, beni yukarı mı çekecek napacak ehe. en iyisi beline sarılayım. yanlış anlarsa sıçarız ama. lan çok düşündüm ellerim havada mal gibi kaldı. götüme mi sokacam şimdi bu elleri ben... bacak bacak üstüne de atayım bari, daha fazla saçmalayamam yahu. neyse bel kısmı iyidir, mantıklı! hooppp! ohh bişey demedi. bi gözlerimi açıp baksam fena olmayacak. ama onun gözler de açıksa malım malım kalırız öyle. napıyoruz biz falan olmayalım, tam gaza gelmişim. açmasam daha iyi. yok yok olmayacak böyle. dayanamıyorum açıcam. hah iyi, kız da kendinden geçmiş. devam amk. lan o değil de maçı kaçıracaz, şimdi "maça bakacaktım ben" deyip çekip itemem ki kızı. neyse bitmesini bekleyeyim bari. böff sıkıldım "amma öptün be dayı" diyesim var. ehe çok salakça olur bu. en iyisi sus ve yalamaya devam et yazamaz. zaten rakip de zayıftı 5 atarız kesin. chelsea eski gücünde değil artık diyolardı. belki de doğrudur.

öpüşme sonrası diyalog;

+vuuuu, çok iyiydi hayatım.
(hakemin ipneliği başka bişey değil)
-evet bebekim, süperdi gerçekten.
+düşünceli gibisin?
(4 tane de yenilmez ki, chelsea eski gücünde değil diyen fehmi götünün yarın ağzına sıçarım nasılsa, ambiyansı bozmıyım şimdi)
-dudaklarımı hissetmiyorum da ondan hayatım ehe.
+utandım yaa ihihi
(ya bırak orospu senin yüzünden maçı kaçırdım, öpüşmeden önce soslu mısır yemişsin zaten, ağzımda buruk bir tat kaldı, böyle bi iğrenç. amına koyım ne boktan bi gece ya)
-çok tatlısın bebeyim. hadi gidelim artık.
/böfff)

(eski gücümde değilim artık)

   yazamaz   28.08.2009 02:39 ~ 03:00
   #1564801
2.

opusme sonrası gereksiz diyaloglar olacak mı celiskisi..

o ne lan harikaydın degildin falan? olay bundan ibaretse, ortada harika olan bir sey yoktur zaten.

   fortuna favet fortibus   28.08.2009 02:50
   #1564831
3.

dokunmak veya dokunmamak işte hepsi bu.

   r10   28.08.2009 03:01
   #1564846
4.

sevmiyorsan karşındaki insanı daha da beterini yaşarsın. seviyorsan çelişki olmaz şimdi numara yapmasın kimse.

   ayikadin   28.08.2009 03:07
   #1564852
5.

ili$kiye zaten öpü$erek ba$ladıysanız ya$anmayan çeli$kilerdir. en son ortaokulda falandı olm o.

   john locke   28.08.2009 12:48
   #1565127
6.

+ suratı burasıdır inşallah.. kaş göz var ama..

   kechi   28.08.2009 20:18
   #1566031
 
reklamı kapat

yazdır