pop star olma hayali

1.

<bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler>

öncesi de vardı : <bkz: super kahraman olma hayali >

bu başka ama süper kahramandan daha farklı, malum bi batman bi spider man kostümleriyle hatun götüremiyor yüzleri öğrenilmesin, kimlikleri açığa çıkmasın diye.

ama pop starlar öyle mi ? değil.

bak tarkan misal, bak serdar ortaç misal. gerçi serdar ortaç olacağıma evimde oturur evimin starı olurum ya neyse.

charlie pace bak abi, you all everbady deyoo, huop hatunlar kucagında ama beğenmiyor filan. aklını sikeyim onun. olacak iş değil.

teoman misal, gerçi rock yıldızı ama adam akşam evine aldığı birini sabah tanımıyor. bin türlü hıyarlık yapsa da hatunları bi bakışıyla pert edebiliyor.

marifet bunlar.

çocukken elbet kurardım ben de böyle hayaller , ( <bkz: aya benzer >/#665413 ) gibilerinden. çok kıyak iş aslında ses ve biraz da yağuşukluluk varsa. yediğin önünde yemediğin arkanda.

hem düşün bi avrupa' da yaşayan bi pop star olduğunu. orada bütün kızlar veriyormuş da. sorgusuz sualsiz. yahu aslında vermek almak öpmek koklamak da bi yere kadar ama para var ün var şöhret var.

kıçı boklu angelina jolie bile abd başkanlık seçimlerinde destekleyeceği adayı açıkladığı anda yüzbinler peşinden gidecekmiş o adayın. güce bak abi. boru mu ya ? değil. bi de bunun pop starlısını düşün, off kesin başkan olursun ne aday göstermesi.

güzel bir şey bu pop star olma hayali. ama öyle kıytırığından değil, boğulacaksak büyük denizde boğulacağız yoksa neydi o abidin filan , e eh tırt onlar. büyük düşünmek lazım.

   zibidigibi   16.08.2008 01:18
   #1006517
 
reklamı kapat

yazdır