profiline joker in fotografini koyan erkek

1.

#1437481

profilimde şuvan jokerin fotoğrafı olsa dahi, "şerefsiz" imajını düzeltmek için, yeşil saçlı bir albino olduğumu bildirmek isterim.
ayrıca esefle kınarım ki şerefsiz hiç hoş bir yakıştırma değildir. insanlar sevdikleri bir karakteri istedikleri gibi istedikleri yere koymalıdırlar.
biraz ciddileşirsem eğer heath ledgerın mükemmel performansını her daim anımsamakta fayda olduğunu düşünüyorum.

peki.
hepsi bir yana, bu joker fotoğrafı koyanların alayı şerefsiz diyelim.şeddelisinden üstelik şerrefsiz.

profiline tanga fotoğrafı koyan yazara ne demeli?
hadi biri adama benziyorum diye koydu, hadi öteki çok sevdi karakteri koydu, hadi öteki de ben onu bi isyan olarak seçtim kendime dedi koydu.

tanga nedir peki? bir insan tangaya benzemez ki. bir insan tangayı da sevmez aslında. hani kendi tangasının fotoğrafını çeken bir kız olsa yine diyeceğim mantıklı olabilir. ya da ne bileyim lan. bana ne kim ne koyarsa koysun oraya.

(es kaza, bu başlığı üzerime alındım gibi bir şey düşündürmesin. zerre bi tarafımda değil. ama merak ettim, taharet pozisyonu yazar kişisi ne koymuş acep diye, tangayı görünce çok eğlendim. aramızda kalsın ben joker bekliyordum orada.)

   prometheus   10.10.2009 11:30
   #1656924
2.

bi ara jack nicholson'ın resmini koymuştum, biri mesaj attı; '' değiştir lan o fotoyu, saygısızlık yapma'' diye. tamam heath ledger'ı da severim ama joker olarak nicholson'u daha çok seviyorum.
neyse baktım küfür etmeye başladı, biraz da tırsttım tabi. değiştirdim. allahın fanatik manyağıyla uğraşmaya değmez.

   pedesa   10.10.2009 11:50
   #1656944
 
reklamı kapat

yazdır