prometheus meydan sozluk icin bir angaryadir

1.

ben dedim, eksi oy yağdırdınız ama yine diyorum!

prometheus meydan sözlük için bir angaryadır!

hacı size çok basit birkaç örnek vereyim.

bikere bu adam, yakışıklı değil. ama kıvrak bir zekası var ve hatunlara nasıl sokulmak gerektiğini çok iyi biliyor. soruyorum şimdi sayın prometheus; karıların kafasını karıştırmaya ne hakkın var? neden koskoca ikiekmekbimaltepe'nin ekmeğine mani oluyorsun? neden ikilik çıkarıyorsun?

hacı, şimdi bu eleman yakışıklı olmadığından, sözlük üzarinden tavladığı hatunlar, face to face hadisesine girince uzaklaşıveriyorlar prometheus kardeşimizden. bu süre zarfında, hatunlarda zaman kaybı ve re-sevişme dürtüsünün güçlenmesi hadiseleri gerçekleşiyor.

ne oluyor? hatun 1 ay gibi bir süre prometheus'a hayranlık duyuyor sözlük üzerinden ve kendisiyle sevişme çabalarına giriyor, artı oy veriyor, nickaltı yapıyor, güvercinler uçuruyor.

bu süre zarfında bu hatun, prometheus dışındaki tüm seks tekliflerine kapalı! ben ve beraberimdeki bikaç arkadaş, o hatundan faydalanamıyoruz.

sonra noluyor? hatun prometheus gerçeğini görünce, bizlere yöneliyor lakin adaptasyon sorunu yaşıyor. zira ben ve arkadaşlarımızın kültür seviyesi prometheus'dan daha düşük, haliyle daha dirty talk'a yatkınız vs vs.

kısacası, prometheus meydan sözlük için bir angarya, bir zaman kaybıdır!!11

   ikiekmekbimaltepe   13.09.2010 13:17
   #2166398
2.

<bkz: adam haklı beyler>*

   prometheus   13.09.2010 13:19
   #2166399
3.

bunu zamanında ankara zirvelerinin amına koymuş, önüne gelene yavşamış, götü yere yakın(bu tanımdan kasıt 1.70 kadar olmak) ve laf konusunda aynı niteliklere sahip insanlardan duymak da ayrı bir hoş doğrusu.

en azından prometheus'da boy pos var. yarra'm.

   kardan yazar   16.09.2010 17:04
   #2171788
 
reklamı kapat

yazdır