psi top

1.

en basit tanımıyla psi top, vücud çakralarının avuç içinde toplanarak, şekil verilmesi olayıdır.
psi topu oluşturmak için temel üç yöntem vardır.

enerjiyi hangi kaynaktan çekeceğinize karar verin.. güneş, ay, yıldızlar, dünya, vs.. güneşten çektiğiniz enerji ile topunuz sıcak, aydan çektiğiniz enerji ile soğuk olur. dünyadan enerji çekmenizi tavsiye ederim çünkü ayaklarınızın altında olan bir şeyden enerji çekmek çok daha kolay olur...

enerjiyi hangi kaynaktan çekeceğinize karar verdikten sonra sıra enerjiyi çekmeye gelir. bu evre çok önemlidir ama biraz zamanınızı alır. enerjinin ayaklarınızın altından sürekli vucudunuza aktığını imajine edin. hemen bırakmayın birkaç dakika bu işleme devam edin...

biriktirdiğiniz enerjiyi kollarınıza, ordan avuçiçlerinize getirin. bu arada enerji çekmeye devam edebilirsiniz. basıncı hissetmeye çalışın. oluşturduğunuz topun sesini, görüntüsünü, ısısını hareketini imajine edin.

sıra topunuzu yoğunlaştırmaya geldi. ellerinizi birbirine yaklaştırıp uzaklaştırın. bunu yaparken her yaklaştırdığınızda topun yoğunlaştığını ve ellerinizle sıkıştırdığınızı düşünün.
*_____

sonuç olarak elinizde yoğunlaştırılmış bir enerji yani vücud auranız var. ilk yapılışlarında saydam renksiz olarak meydana gelebilir. ama imajine ederek psi-top'unuza renk verebilirsiniz.

   nerde o eski gunler   11.09.2007 12:59 ~ 13:00
   #662833
2.

<bkz: istop>*

   cemkirik limon dilimi   11.09.2007 13:26
   #662863
 
reklamı kapat

yazdır