rehber ogretmen

1.

bayan rehber öğretmenler son derece boş çenedirler , sikindirik hal ve hareketler yaparlar . boş derslerde çıkagelirler** , insanı sinir ederler .

   dick advocaat   05.05.2009 15:57
   #1361308
2.

bu mesleği haiz kişilere çok önceden bir haller olur zaten. tee liseden uysal bir kız çocuğudur, şiir okur, duygusaldır, arkadaş canlısıdır,yardımseverdir. insanlara yardım etmekten hoşlandığını söyleyen bu pozitif insanlar adeta birer teletabidirler.* dert dinlerler akıl verirler. akademik eğitimleri öncesinde ve sonrasında kişisel gelişim ve nlp donanırlar, reiki, telepati vs. konular hakkında bilgi sahibidirler. mesleğin ilk yıllarında ergenlik konusunda sahip oldukları bilgi ve yaş yakınlığı sayesinde genç kızların en ipek ongun zamanlarında gayet başarılı olmalarına rağmen evlenip çoluğa çocuğa karıştıktan ve üç dönem çoluk çocuk kaprisleriyle boğuştuktan sonra birer nesil avcısına dönüşmektedirler. aşk meşk mevzularına kıldırlar, herşeyin başının ders olduğunu çivilerler. alan/bölüm seçimi zamanında dandik birer yetenek testi dağıtıp dersleri kötü olanları sözele, dile yetenekli olduğunu düşündüklerini dile, eh işteleri eşit ağırlığa, geri kalanlarla muhattap olmadan sayısala yığıp her sene işlerini geçiştirebilecek duruma gelirler.***

   rhythmandsoul   29.07.2009 01:14
   #1511942
3.

tercih zamanı geldiğinde, dersaneye çağırıp, elinize bir liste tutuşturup "aha bak bunlara giriyorsun, tamam mı?" deyip gönderen kişilerdir. ayrıca, eğer yerleşemezseniz, seneye öss'ye girmeyi düşünüyor musun, dersaneye gel görüşelim deme yüzsüzlüğüne de sahiptirlerdir.

   diego   29.07.2009 01:17
   #1511946
 
reklamı kapat

yazdır