rojin vs serdar turgut

1.

akşam gazetesi yazarı serdar turgut un "pkk teröristi olmadığıma pişmanım" adlı yazısından sonra rojin ile davalık oldu.

yazıda rojini dağa kaldırıp seks kölesi yapmak gibi ifadeler kullanan serdar turgut,rojin tarafından mahkemeye verildi.can dündar ın programına katılan rojin,özür beklemediğini,bunun ırkçılık ve seksistlik olduğunu,tüm kadınlara yapılmış bir hakaret olduğunu belirtti.

serdar turgut un yazısı için

http://www.aksam.com.tr/...lmadigima_pismanim.html

lan olum ne pis bi gazeteymiş bu akşam.sözlüğümüzün 3. 4. nesin ergen ruhlu yazarları gibi yazarları var.daha önce de bu adamı ırkçılıkla suçlamışlar,demiş ben şaka yapıyorum,fantazi yapıyorum,neden ciddiye alıyorsunuz.

rojin,programda çok güzel verdi cevabı ama.dedi mizah kusturmamalıdır,güldürmelidir.insanları güldürdüğü kadar mizah malzemesi yaptığınız insanı da tebessüm ettirebilmelidir.bu adam harbiden kusturuyor.bak hele neler demiş ;

"..sonra dağda öcalan'ın açıklamalarıyla anladığım kadarıyla arada bir toplu seks partileri de oluyor. bunlara da mutlaka militan bir aktiflikle katılırdım. bugüne kadar hoşlandığım bir pkk'lı bir kadın henüz görmedim ama olsun. dağda bulamazsam da bir hücre oluşturup, şehri basıp rojin'i dağa kaldırıverirdim olur biterdi. hatta belki rojin'e evlenme bile teklif edebilirdim. rojin ile evliliğimin şu andaki evliliğimden daha tehlikeli ve dehşet verici geçmesi de mümkün değildi.
bütün bunlar son yaşanan bir olay nedeniyle aklıma geldi. hayatımı şehirde kalarak nasıl da boşa harcamış olduğumu düşündüm. dövündüm üzüldüm.
yine milliyet gazetesindeki bir fikret 'don juan' bila haberine göre devlet dağdan inen pkk liderlerine üçüncü bir ülkeye gidip yaşama imkanını da verecekmiş. düşünsenize; yıllarca dağda keyif hayatı süreceğim, dağa kaldırıp seks kölem haline getirdiğim rojin ile yaşayacağım, karı dırdırından sıkıldığım zaman da şehre inip birkaç yayın yönetmenini temizleyeceğim..."

   tekirdag rakisi   28.10.2009 14:53
   #1697147
2.

serdar turgut'un rojin'i dağa kaldırıp seks kölesi haline getirmesiyle sonuçlanan karşılaşma. *

   amiyane   31.07.2011 01:01
   #2409868
3.

rojin kürt bir sanatçıdır. ama diğer kürtler gibi apo portresi altında 'vallahi apo'yu özledim.' diye şarkı söylemez. çünkü sadece sanatçıdır.
serdar turgut ise şovenisttin tekidir.

   pooky   31.07.2011 01:31
   #2409882
 
reklamı kapat

yazdır