sarimsakli plajlari

1.

sarımsaklı plajları, balıkesir ilinin ayvalık ilçesine bağlı küçükköy beldesinde bulunmaktadır.

ilçe merkezine 8 km uzaklıktadır. 7 km uzunluğunda ve 100 m eninde bir kumsalı olan plaj, birçok konaklama tesisine, kafeteryaya özellikle deniz mahsulleri satan restoranlara ve gazinolara sahiptir. devamındaki şahinkaya (badavut) plajı ince ve temiz kuma sahiptir.

   witchorexia nervosa   19.10.2007 13:53
   #681009
2.

türkiyemizin en güzel plajlarından bir tanesi, çocuklarında büyüklerinde oynamasına müsait. kumları ince ve içinde sim gibi parlayan birşeyler var. hemen yakınlarında ise şeytan kayalığımı nedir öyle birşey var.

badavut tarafında salaş ucuz küçük restoran yazlıkların arka tarafında. sahildeki cafelerde soğuk bira güzel gidiyor ve geceleri çok güzel ve ıssız oluyor kıyıları. bir kilim iki yastıkla çok romantik geceler yaşanabilir.

   yenitara   06.09.2011 01:25
   #2429704
3.

ayvalık'ın şirin beldesi. yazlıkçılarının % 90'ı ankaralı. ankaralı olup tutup buralara karı kız atmaya kalkan her keriz muhakkak bir tanıdığına yakalanır.

alış veriş işleri ucuz ve marketlerin yanı sıra sahilde kafemsi çaybahçeleri falan var. suyu akdeniz işi değil ve serindir o sebeple denizden çıkınca dipdiri olur insan. aile mekanı olduğu için sahiller gündüzleri bebe belikten geçilmez. resmen oyun parklarıan döner. hafta sonları çevre illerden gelen aileler arabaları ile sahile en yakın yerlere çöker hatta çadır kurarlar. elbetteki tüm deniz kenarlarında olduğu gibi burada da içilmeden durulmaz. alkol almayan insan oyalanacak bir şey bulamazsa fena sıkılır.

rüzgar yoksa fena darlandırır. dolmuşlara binerek merkeze inip gelirsiniz. özellikle yürümeyi sevenler için plajı enfestir.

öyle uzun, geniş ve güzel plaj zor bulunur. tabii ki samandağı veya parata'da değilseniz.

   yenitara   21.07.2012 23:19
   #2536244
 
reklamı kapat

yazdır