seni seviyorum demeye utanmak

1.

değişik bir duygudur.herkes te yoktur böylesi.

ona 'bende seni seviyorum' diye mesaj attıktan sonra telefonu elinden fırlatıp, başını yastığa sokmak, ona bu sözü söylerken içinden ''hadi yapabilirsin, sadece 2 kelime'' diye kendine gaz vermek, kızarmak, gözlerini onun gözlerinden kaçırmak...bunların hepsi bu illetin belirtileridir.
sonra kimse inanmaz sana. konu açıldığında 'utanıyorum amk.' dediğinde gerçekten onu sevmediğini düşünürler.ne kadar salaktır onlar.ona baktığına gözündeki ışıltıyı göremeyecek kadar kör, o sana bakarken kalbinin ne kadar hızlı attığını göremeyecek kadar sağır, onunlayken senin ne kadar mutlu olduğunu anlayamayacak kadar duygusuzdurlar.

halbu ki çok seversin onu.kendi kendine düşünürken 'seni çokk seviyorum bitanem' dersin.sevgini içinde saklar orda büyütürsün.ama o ve diğerleri duymaz tabi seni.

neden bu 2 kelimeyi söylemekte bu kadar zorlandığını sende bilmezsin.duygusuzluğumdandır desen; bu kadar seven duygusuz olamaz.

ilk manita da değil ki çömezlikten olsun.

belkide gerçekten sevmektendir be hacı. kimlere söylemedin ki bu sözü?_*sevdiğine,sevmediğine,kaşarına,namuslusuna, iyi aile kızına,tek geceliğine.. hepsine.artık o kadar kirletmişsindir ki o sözü, onu da o aşkı da bu kaka sözcükle kirletmek istemezsin.

çok mu duygusal oldu la?-

   karnavore   11.08.2010 00:38
   #2123658
2.

<bkz: akildaki cumlenin bir turlu agizdan cikamamasi>

   dick advocaat   11.08.2010 00:38
   #2123659
3.

benim gibi bir ağız ishalinde bile bulunan durum.
utanıyorum arkadaş.
neden bilmiyorum.
kimseyle konuşurken, ya da herhangi bir şey söylerken hiç utanmam ama konu "o" olduğunda o iş öyle olmuyor.
kalp ritmi değişiyor, sonra ben ulan bu kalp neden böyle hunharca atıyor diye o sesi dinlemeye çalışıyorum, sonra ne diyecektim lan ben diye düşünüyorum, hatırlayınca o kalbin ritmi yine değişiyor, yine ben dinlemeye çalışıyorum, sonra yine baştan başlıyorum kısır döngüme.

gerçi söylemiyorum artık da neyse
gerçi çok fazla da söylemedim ama neyse
gerçi sevmekten vazgeçmedim ama neyse...
amaan zaten okumayacak ki bunu
gerçi okusa da bir şey değişmeyecek ya, neyse...

   danyall   11.08.2010 00:46
   #2123664
4.

hep o gurur yüzündendir.ne diyelim,yeter ki onursuz olmasın aşk!

   scoobydoowhereareyou   11.08.2010 00:48
   #2123666
 
reklamı kapat

yazdır