sevgili fuck me deyince sikisi birakmak

1.

en derin ve samimi türkçü hürmet, sevgi ve saygılarımla;

kalpte açılan sondaj kuyusudur.

pek muhterem kafatasdaşlarım, ex yengenizle aşka geldik. baş başa bulunduğumuz yurt odamda içimizde aşk ateşiyle oturmaktayken içsel dürtülerle birbirimize yaklaşıp karşılıklı olarak emişmeye başladık.

bir yandan çılgınlar gibi emişiyor bir yandan da ellerimizle birbirimize tahrik edici dokunuşlarda bulunuyoruz. ellerimizin bedenlerimizin en ateşli yerlerinde kendini kaybetmiş bedevi misali şuursuz ama öte yandan da arayış içinde geziniyor.

devam eden masum ve bir o kadar da tatlı okşayışlarımızın yerini bir süre sonra hayvani güdülerimizin tatmin olmaz istekleri aldı. hızla soyunduk. kız yatağa uzanıp bacaklarını iki yana açarak üzerindee taşıdığı minik cenneti ve o minik cenneti sarmış kısa bodur kıllarını bana gösterdi.

arzularım tavan yapmıştı. ama bekliyordum. kızın 'sik beni hayatım' deyip beni tetiklemesini bekliyordum. çünkü bilirdi ki; hayatta kaba, argo yahut da küfür olarak niteleyip kullanmadığımız onca kelimeyi seks esnasında duymak şahsım için tarif olunmaz bir duyguydu.

ben ex yengenizden 'beni sik hayatım' komutunu beklerken, ex yengeniz o güzel sesiyle alışık olmadığım bir komut verdi bana: fuck me!

neye uğradığımıu şaşırdım pek muhterem kafatasdaşlarım. başımdan aşağı kaynar sular döküldü. hiçbir şey söyleyemedim. sikimi topladığım gibi arkama bakmadan çıkıp gittim odadan. merdivenlerden aşağı asidi kaçmış kola gibi yürürken ex yengeniz geldi 'noldu aşkım' dedi. yavaşça dönüp ' senin kemçük ağzını sikerim amına koduğum ingiliz hayranı pezevenk orospusu' dedim ve kıza bi kafa atıp meçhule karıştım...

kızı da, o an yaşananları da unuttum. ama o fuck me...o fuck me hiç aklımdan çıkmadı. sekse bile bulaşmıştı avrupa hayranlığı!

size bu hikayeyi bu frenk yavşaklığınıza son vermeniz için anlatıyorum ulan! hayatın hiçbir anında kati suretle gavurca kelime kullanmayın!

gavurca kelimelerle frenk yavşaklığına devam eden soysuz pezevenk orospularına intihar etmelerini salık veriyorum!

götük!

   bongulboga   01.09.2010 00:36
   #2133571
 
reklamı kapat

yazdır