sevgililer gunu allah a isyandir

1.

evet efendim; türkiye'nin içine yıllardır düştüğü bir kafir oyununu gözler önüne sermek istiyorum. biliyorsunuz ki bir sevgililer günü furyası yıllardır almış başını gidiyor. sevgililer günü adlı gün, türk milletinin ayağına takılmış bir çelmedir, oyundur, tüketim çılgınlığıdır. kafirler bizi bu yanlışa düşürerek, biz müslümanların dünya lideri olmasını engellemeye çalışmaktadır. sevgililer günü adı verilen bu gün aslında bir hristiyan bayramıdır. roma katolik kilisesinin uydurduğu bir safsatadır. bununla beraber kapitalist düzenin bizlere oynadığı oyundur efendim.

bu günde hediyeler alınıyor, kutlamalar yapılıyor, havai fişekler atılıyor. bu olaylar aslında bizleri dehşete düşüren olaylardır. utanç verici sığ düşünceleri, geniş bir ürün yelpazesinde sunan ucuz kahramanlık günüdür.

sevgililer günü islamda caiz değildir. yüce kitabımız kuran-ı kerim'de apaçık yazmaktadır. bu gün yaklaştıkça içimde çok büyük bir korku hissediyor, dehşete kapılarak sabahlara kadar, bu günü normal bir gün bilmeyenler için ağlayarak onlar içinde af diliyorum.

sevgililer günü bizi dinimizden ayıracak koskocaman bir tuzaktır. bunu idrak etmeliyiz.

kuran'dan alıntılar yaparak devam etmek istiyorum;

islam gavurların dini inanç ve kutlamalarına iştirak etmeyi caiz görmediği gibi, islam dışı fiil ve davranışları da ciddi biçimde yasaklanmıştır. bu kural şöyle belirtiliyor; "müslümanların islam dışı diğer bayramları kutlaması, bunlara iştirak etmesi ve allah'ın bildirdiği gerçekleri yalanlayan veya onlara uymayan düşüncelerin ürünü olan fiillerin kutlama günlerini müslümanların da bayram olarak kabul etmesi, küfre destek olmaktan başka bir mana ifade etmez islam dışı tek ve çok ilahlı dinlerin törenlerine iştirak etmenin, dini merasimlerinden bir şeye uygunluk göstermenin imanı bozan boyuttan arz edeceği haber verilir"

sevgililer gününü islam'ın yasakladığını bile bile kutlamak, sevgiliye hediyeler alarak o gününün manasını meşrulaştırmak allah'a isyandır. çünkü islam'da sevgi gelip geçici değil, bir bütün olarak biz aciz kullara bahşedilmiştir.

   kucukhusamettin   06.02.2010 04:40
   #1918966
2.

sevgililer günü allahtan önce kendi kendine isyandır.

<bkz: isyanım var>

   black magic woman   06.02.2010 04:41
   #1918967
3.

kuran'da apaçık yazan gerçektir.

   kucukhusamettin   07.02.2010 05:04
   #1920636
4.

ucan spagetti canavari nin kutsal kitabi'nda ayan beyan yazıyor ve de destekleniyor.

   pul koleksiyoncusu   07.02.2010 05:10
   #1920638
 
reklamı kapat

yazdır