sevgilisi olan kadinin yakisikliyla imtihani

1.

sevgilisi olan kadın yakışıklıya '' sevgilim var '' mesajı vermiyor , üstüne üstlük yağuşuklunun koluna girip ne bileyim yağuşukluya boynunu okşatıp ya o da yağuşuklunun türlü numaralarına sebebiyet veriyorsa kadınımızda türlü heyecanlar aradığını az da olsa belli etmiştir.

hee '' la noluyoruz olm , ağır ol '' modunda takıldıktan sonra yağuşuklu bir şeylerde ısrar ediyorsa bulunduğunuz yerdeki en kıllı adama '' ay rahatsız ediyorlar bakışı '' gönderirseniz size yardımcı olacaklardır, elinizden hiç bir şey gelmese bile.

imtihana gelirsek , sınav için radarlarını topyekün açmış genç yağuşukluların istediği de zaten etin ete değmesi, ha pipi, ha dil, ha el, ha ayak hiç fark yapmaz.

değdirmek bazen heyecanlıdır.

bakınız : otobüste güzel kadına değdirmeye uğraşana yağuşuklu olmayan gençlerin imtihanları.

   zibidigibi   07.07.2008 01:57
   #967167
2.

sınav çıkışı bence çok kolaydı, basitti ya, bu sene kolay sormuşlar gibi cevaplar beklenir; eğer kız sınava iyi çalışmışsa...

ama imtihanına çalışmadıysa ve hatta bu yakışınklı kişiye gafil avlandıysa; soğuk terleri ve titrek elleriyle yanındaki masum sevgilisinin dikkatini çekecektir.

hee... "sınavdan ilk yarım saat içinde çıkarım, karizmayım" derse bu bağyan alnından öperim beh...

   anathema   07.07.2008 02:06
   #967173
3.

sevgilisi olan kadin cekici geliyormus abi. gecen okudum bunu dolasan bi forward mailde. ondandir o. sevgilim yok deyin, bak nasil pesinizi birakiyollar. ehueuhehu!

saka bi yana. ortamda size göz koymus capkin bir yagusuklu varsa, fazla kacar sansiniz yok. rahatsiz ediyor beea demek de kolay olmuyor kimi zaman. siz siktir olup gidiyorsunuz...ve gidin de bence.

   cemkirik limon dilimi   07.07.2008 02:09
   #967176
 
reklamı kapat

yazdır