sevgilisi olan yazarlar siktirsin gitsin

1.

(prologue: su anda biz entry kasarken birileri sevisiyor)

müslüm gürseks ile siktir çekiyorum adlı heyecan dolu üçlememizin bu nadide ikinci ayağında bünyemizdeki tüm sap hırsıyla onlara, evet evet, o lanet olası çiftlere, sevdicek sahibi canci$lere, o sevgi pıtırcıklarına saldıracağız! haydi dostlarım, siz de katılın bu co$kuya!

hop, deği$tirelim modu, tamam. sizin burada bulunmanız çok mantıksız lan. valla öyle. sevgilisi olan adamın yahut kadının sözlükte ne i$i var abi? sözlük dediğin ekseriyetle çirkin insanların bir araya gelip reel dünyada ya$adıkları eziklikleri gidermeye çalı$tıkları sikkomatik mekanlardır. böyledir bu ve bunun böyle olduğu bu denli açık $ekilde ortadayken sevdicek sahibi bir bünyenin aramızda takılması, $u güzel ortamı bozuyor olması beni deli ediyor, de-li-e-di-yor!

gidin ya! harbiden defolup gidin. amınakoyim zaten günde on yedi saat sevgilinizle konu$uyorsunuz telefonda, onu geçtim msn’de de yarraque yarraque geyikler pe$inde heba oluyorsunuz; sonra bir de bizim $u kurtarılmı$ bölge dediğimiz güzelim sap cennetimize gelip huzurumuzu bozuyorsunuz. allah belanızı vermesin ya, e$$ekler ya, öffff...

nefret ediyorum lan sizden! iki gün müddet size! ertesinde tek tek tüm yazarların entrilerini inceleyeceğim ve eğer halen sevgilisi olan bir ki$inin lafmacun’da yazmaya devam ettiğini görürsem çok daha farklı ve sert olacak tepkim.

beni tanıyorsunuz. neler yapabileceğimin üç a$ağı be$ yukarı farkındasınız. ayağınızı denk alın...

   muslum gurseks   18.03.2008 00:35 ~ 18:34
   #872584
2.

benim sevgilim sözlük lan! ben n'apıcam? çok feci dumurum şu an. aydınlatsın birileri.

   entry girmekse mesele gel beni kesele   18.03.2008 00:43
   #872591
3.

"benim a$kım sözlüktür!" diyen sevimli ve bir o denli guddirik arkada$larımız için tam çözüm yazıyorum:

önce en yakın moderatör’e gidip altın anahtarı alın. sonra üst kata çıkın ve vazonun içinde gizlenmi$ olan butona basın. çekyatın altındaki gizli kapı açılacak. anahtarı kapıda kullanın ve mahzenlere inin (üst kattan, eeet). orada kar$ınıza legolas çıkacak ve size yardım etmek için kendisine ok getirmenizi isteyecek. dı$arı çıkın ve kapının önünde duran hoca’ya ters binerek e$eğe gidin. e$ek, hoca’yı kıçından öperseniz size ok verebileceğini söyleyecek. hoca’yı kıçından öpünüz. okları legolas’a götürün ve bir sonraki a$amaya geçin.

   muslum gurseks   18.03.2008 00:47 ~ 00:47
   #872593
4.

<bkz: sözükle semantic sevişmeler>

   bikalemun   18.03.2008 02:49
   #872711
 
reklamı kapat

yazdır