sevistikten sonra kici devirip fosur fosur uyumak

1.

erkekleri neden anlayamıyorum kitabı chapter one, lesson two.
tamam, biyolojik olarak üstün yaratıklarız, evet bo$aldıkca bo$almak; orgazm oldukca orgazm olmak istiyoruz. siz de bunu biliyorsunuz değil mi?
-eveeeet!

peki ama bu aymazlık nedir sevgili kar$ı cinsim? nedir o götü dönüp de fosur fosur uyumak gecenin karanlığında sevi$meden hemen sonra? "hayatım sana yetebildim mi?" tarzı i$aretler cakmadan, bırak onu etinin ete değeceği ortamı bile sağlamadan kıçı dönüp yatmak???

aranızda bunu farkında bile olmadan yapan o kadar cok zeki(!) var ki...hepsinin burdan tek tek ellerini sıkıyorum; çünkü kendileriyle daha ileriye gitmemiz imkansiz.

   o krali ben soydum   02.07.2008 18:55
   #963939
2.

<bkz: post ejeculation syndrom>

   aristokrat   02.07.2008 19:00
   #963946
3.

lütfen artık yapmayın bunu. çok demode.
ha biri gelir ben kıçımı devirdikten sonra uyurken fosur fosur sevişiyorum der, olaya yeni bir bakış açısı getirir.
bak ona canımız feda.

   sincity   02.07.2008 19:01
   #963950
4.

performansı dü$ük, çok alkol ve sigara tüketen, yağ tulumu erkek davranı$ıdır.

oysa, erkek dedediğin 20 saat içerisinde 7 defa bo$alabilmelidir. her sevi$mesi minimum 30 dakika sürebilmelidir. tabi bu 30 dakikalık süreyi yakalayabilmek için, çe$itli tekniklerde yok değildir.

erken bo$alma gibi bir problem çağımızdaki hemen hemen tüm erkekleri tehdit ediyorken, nedir bu can alıcı yöntemler?

birkere ön sevi$me $arttır. hem partnerinizi, hem kendinizi uygun sevi$me $artlarına hazırlamak için ön sevi$meye önem veriniz. partner ile uyum içerisinde, sevi$meyi aceleye getirmeden yapılan birle$melerde, erken bo$alma problemi büyük ölçüde ortadan kalkmaktadır. bunun yanı sıra, heyecanlanmak da erken bo$almayı tetikler. tabi size heyecanlanmayın demiyorum, biliyorum kontrolsüz bir $ey bu, zamanla alı$ırsınız.

erken bo$almamak istiyorsanız ve bunu duygularınızla, oto kontrolünüzle halledemiyorsanız, sıkça kullanılan ve büyük ölçüde i$e yarayan bir yöntem anlatacağım size, ciddiyim, tamamen bilimseldir;

$imdi sevi$meye ba$ladınız efendim. erkeğimiz sırt üstü yatarken, bayan ki$i üstünde debeleniyor diyelim. erkeğin bo$almadan 2-3 saniye evvel bayanı uyarması ve bayanın penisi eliyle 5-6 saniye sıkması gerekli. bu, her ne kadar ilkel bir yöntem olarak görünse de, bo$alma süresini uzatan ve testisleri uzattığınız süreye alı$tıran bir yöntemdir.

çift bunu her birle$mede 2-3 kez tekrar ederse, 1 ay gibi bir süre sonunda, minimum 30 dakika sevi$ebilen, terminatör gibi bir erkek ortaya çıkacaktır.

aslında bende veri çok, yeterki yararlanın.

   ikiekmekbimaltepe   02.07.2008 19:02
   #963953
5.

"eskisi cin gibiydi şerefsiz, bi iş daha çıkar mı diye uyumazdı."

   kaamos   02.07.2008 19:04
   #963956
 
reklamı kapat

yazdır