sheraton ankara

1.

sheraton oteller zincirinin ba$kent ankara'da bulunan otelidir. bünyesinde kongre merkezi, otel ve karum alı$ veri$ merkezini barındırmaktadır.

$öyle bir izlenimim alınacak olursa, girersiniz kapıdan. mini etekli güzel güzel bağyanlar doludur civarda, sevindirik olursunuz. yanınızda birkaç kafa dengi arkada$ınızda vardır, oh, değme keyfedir. sonra malum davete katılır, bir güzel yemeğinizi yersiniz, içkinizi içersiniz. pist kısmına geçer, gönlünüzce dans edersiniz. amerikalılarla halay çekme $erefine bile nail olursunuz. ardından 70 lere sağa sola sallanarak kalça çevirirsiniz. güzel bayanlar lavaboyu sorar, kapıya kadar e$lik eder, sohbet imkanı bulursunuz. lakin, o hain fotoğrafçı her yerde fotoğrafınızı çeker ve sizi o bayanların arasında yakalar, fotoğrafları satmaya çalı$ır. 50 ytlniz orda gider. hemde dandik bir kaç fotoya. sonra eğlence biter, otoparka inersiniz. ulany 24 ytl otopark ücreti mi olur dersiniz, olurmu$, öğrenirsiniz.

istemsiz bir $ekilde dü$ünürsünüz sonra, o kadar çi$ yaptım, "acaba tuvalet içinde borcum kalmı$ mıdır" diye. sonra, "oh, nasıl geçirdim ama tuvalet paralarını ödemedim" der, sevindirik olursunuz. ha, yediğiniz yemekler mi, 55$..

gelin vazgeçin sheraton ankara'dan. $öyle tunalı mcdonalds'a girin, bir güzel bic mac, ardından geçin sakarya cube'a, için doya doya. 25 ytlye yırtarsınız toplam, tam sheraton'daki otopark paranız. benden demesi.

   ikiekmekbimaltepe   03.06.2007 00:40
   #444062
2.

ielts sınavının yapıldığı oteldir.ayrıca yurtdışı eğitim fuarına ev sahipliği yapmiştır.

   black countess   03.06.2007 00:44 ~ 00:48
   #444068
3.

yakın zamanlarda ankara'da yapılmış binalar içinde estetik açısından en zarif mimariye sahip binadır.

towers denen kısmı yuvarlak yapılı kuledir ve ankara'nın en yüksek yapılarından biridir. bembeyaz rengi ile şehrin her yanında görünür ve bakan hiç kimseyi rahatsız etmez. eski işbankası kulesi ile birlikte bu güzelliği paylaşır.

asansörleri acaip hızlıdır ve diğer 5 yıldızlı oteller kadar kalitelidir. özellikle kuleye çıkıp, oradan bir ankara'yı izleme keyfi yaşanmalıdır.

http://www.sheratonankara.com/tr

   yenitara   25.03.2012 02:03
   #2498961
4.

yakın zamanda lugal adlı yeni kısmın ilavesi ile yatak sayısı ve hizmet çeşitliliğini artırmış hotel. kendi bünyesi içierisinde sanat galerisi bile var. ankara'nın en büyük konferans salonu ile diğer hotellerden ayrılıyor ve hiltonsa gibi demode görünmüyor.

özellikle iş için ankara'da bulunanlara hizmet verir bu konuda çok başarılı bu başarısını amerikan başkanları ve biritanya kraliçesi gibi şahısları karşılamasından, ağırlamasından anlıyoruz. çok tecrübeli bir yapısı ve organizasyonu var. kendileri nurol holding firmasınca işletilmektedir.

ayrıca yakın zamanda en büyük rakibi olarak jw marriott'u görüyoruz. beyaz rengi ve zerafeti ile gelin gibi duran ve kendisini sevdiren yapısı ankara'nın sülieti için kesinlikle bir kazanç.

   yenitara   02.09.2012 12:24
   #2550756
5.

eski havası kalmamıştır.

   bilinen birisiyim   02.09.2012 12:39
   #2550762
 
reklamı kapat

yazdır