sike yapmissam fenerbahce icin yaptim

1.

aziz yıldırım vecizesi. üstad diyor ki, kendim için mi şike yapayım, yaptıysam fenerbahçe için yaptım.

eh işte, cümle alem bunu söylüyordu da, demirören kişiler kurumları bağlamaz diyordu. ortak nokta bulun hafız.

   nartallo   29.07.2012 02:58
   #2537862
2.

aziz yıldırım cümlesi. tabi bunu sadece bu şekilde söyleyince cımbızlamak gibi olur. konunun da geçtiği konuşma şöyle:


ben ibrahim akın’a 100 bin euro vermedim. polis önce 100 bin euro, dolar ya da türk lirası verdiğime karar versin. ibrahim akın’a 100 bin euro verdiğimi ispatlayın boğaz köprüsünden atlarım demiştim ama ispatlamayanlar da atlasın. denizli denizli diyorlar. denizli ile ilgili dava açıldı. bu arada bir mektup yapmış bülent utlun adnan polat’a. mektupta diyor ki ’sen 1.5 milyon dolar para aldın inşallah bu para kulübün menfaatine harcanmıştır’ savcılık bununla ilgili araştırma yapıyor. mehmet berk bunu bakmadan postalıyor. sonuçta somut bir şey bulamıyorlar. denizli ile ilgili prim göndermişler. bu açık yanı bir amigo bana mesaj çekiyor ben cezaevindeyken de metris’e geldi, 10 mayıs 2012’de geldi. para geldi, döviz bozdurdum dedi ve her türlü tanıklılık yapmaya hazırım diyor. biz bunu mahkemeye verdik, bir işlem yapılmadı. denizlide bir memur var. o memur da diyor ki savcı mehmet berk’e denizli maçıyla ilgili tanıklılık yapmamam nedeniyle vicdan azabı yaşıyorum diyor. orada belediye başkanını şikayet ediyor 2006’daki olayları anlatıyor. 1 milyon dolar açık var ama şikayetçiler amam dosyayı kapatıyor. bizde şikayetçi yok, oyundan atılan yok penaltı yaptıran yok. şike nasıl yapılmış belli değil. 8 dakika oynamış yapmış şike yapmış. rezillik kepazelik. ama dava, şike davası değil. fenerbahçe temizlenene kadar havuzda fenerbahçe’nin olmamasını sağlayacağız. yargıtay’dan karar çıktıktan sonra kararımızı vereceğiz. eğer olumsuz bir karar çıkarsa ikinci seçenek var. şahıslar ve kulüpler ayrılamaz. ben eğer şike yaptıysam kendim için şike yapmadım fenerbahçe için yapmışımdır. yargıtay’ın kararına göre kongreden sizden destek isteyeceğim sizin kararınıza göre karar vereceğiz. yanlış yapmışsak, biz o yanlışın içinden temizlenene kadar havuzun içinde değiliz.

58. maddenin değişmesine karşı çıktık. bizler şike yapmışsak kulüp de yapmıştır. sahanın içine yansımaması gibi saçma sapan bir şey olamaz. bunun dışında ben fenerbahçe camiasının bir evladıyım. gider gene yatarım, kimseyle pazarlığım olmaz. siyaseti hiç düşünmüyorum. görürseniz, duyarsanız inanmayın. polise emniyete bir şeyler söylemek istiyorum.

   meme tembelyazar   29.07.2012 03:01
   #2537865
3.

http://s7.directupload.net/...ges/120728/4tit388h.swf

söyleyene de alkışlayana da yazık lan. ne hale geldiniz. koskoca spor kulübüsün ülkenin en büyük ikinci spor kulübüsün ama gel gör ki nelerle uğraşıp neleri alkışlıyorsun vallaha yazdık.

   cumle muhendisi   29.07.2012 12:41
   #2537919
4.

ulan adam en dürüst en delikanlı spor adamı ve bunu söylüyor. hala ötüyo sik kırıkları. adam diyor ki lan ceza verecekseniz de mantıklı bi ceza verin sahaya yansımadı ne demek? madem şike yaptık adam gibi ceza verin diyo. beyin lazım bunları anlamak için.

   meme tembelyazar   29.07.2012 12:51
   #2537920
5.

<bkz: sike yapmissam sike sike>

   ecetemelkuran   29.07.2012 13:22
   #2537921
6.

karar: fenerbahçe 6 maçta şike yaptı.

teşebbüs bile değil lan. bakın. sezon başındayken tff'de kural belliydi: şike yapan ve hatta teşebbüs eden takımlar puan silinme veya küme düşürülme cezasına çarptırılır.

burada tamamız değil mi fanatik gençler? yani neymiş?

fenerbahçe şike yapmış.

anlamadıysanız: "fenerbahçe şike yapmış!"

bak hala: " fenerbahçe şike yapmış!!!

yapmış ulan işte.

şimdi gelelim aziz'e. "yaptım ama fener için yaptım" diyince delikanlı olunmuyor başkan. faşo aga olunuyor. puşt gibim ibnem gibim olunuyor. senin arkanda bir takım fanatik cahil ve tek işi holiganizm olan insanların "hebelebelebelebelebele büyük başgaaaaaaaaaaaaaaaaaann" diye bağırması senin suçluluğunu bertaraf etmiyor.

gelelim geçmişe ki geçmişin defteri ancak kuyruk acısıyla açılır, intikam soğuk yenen yemek misali, basit insan psikolojisi. yok denizli'ye para gitti yok adnan polat'a mektup geldi yok mektupta bu yazılıydı, vay efendim amigo bana geldi para verdiler dedi. geç bunları başkan. fenerle taşşağın dik alası geçildiği dönemde söylemediysen böyle dayak yemiş çocuk edasıyla "ama onlar da yapıyo!" yla olmaz.

hadi diyelim ki adnan polat o parayı verdi. ne değişir? bu demektir ki sen bu zamana kadar yapmadın mı? kim açıklayabilir 3-0'dan 4-3 biten antep maçını? yarrak yarrak konuşup duruyor fenerbahçe camiası, hadi sizinkilere de cevap verelim? madem bok atma yarışı alın size at boku tepe tepe kullanın.

velhasılı kelam aziz yıldırım önce o 6 tescillenen maçın hesabını hem tff'de hem de idari yargıda versin, ondan sonra gel türk futbolu ne kadar boka batmış onu tartışalım. zira zaten fenerbahçe taraftarının ve camiasının ne denli şuursuz bir yapıda olduğunu biliyoruz. bu yüzden gelmeyecez bu boklara.

utanmasa uefa kupasına da şike diyecek, mal. aksjdklas

   idee fixe   29.07.2012 17:11 ~ 17:13
   #2537949
7.

ama song'un 1 milyon dolari nerede ve delikanli adammis seklinde savunulan beyanat.

akil fikir.

   bilinen birisiyim   29.07.2012 17:44
   #2537954
 
reklamı kapat

videolar

yazdır