sinifin onunde seks yapmak

1.

bir grup öğrencinin, sınıf önünde cinsel ili$kiye girmesi hadisesidir ki ya$anmı$tır.haber a$ağıdadır;

"abd louisiana’nın kuzeyinde yer alan spearsville okulu geçtiğimiz günlerde inanılmaz bir olaya ev sahipliği yaptı. beşinci sınıfta okuyan ikisi kız ikisi erkek dört öğrenci boş derste arkadaşlarına bir şov yapmaya karar verdi. yaşları 11-13 arasında değişen öğrenciler bir arkadaşlarını da kapıya nöbetçi olarak koydu ve bütün sınıfın önünde seks yaptı.

o sırada sınıfta olan bir öğrencinin liseden başka bir öğrenciye olanları anlatması üzerine ortaya çıkan olay okul yönetimini ve velileri şok etti. konuyla ilgili açıklama yapan polis şefi bob buckley şunları söyledi: ’44 yıldır bu işin içindeyim. artık hiçbirşeyin beni şaşırtmayacağını düşünürdüm. ama bu olay gerçekten inanılmaz! olaya karışanlar çocuk mahkemesine çıkacak’."

kaynak : milliyet

güya geli$mi$ diye imrenilen toplumların yüz kızartıcı içyüzüdür aslında bu olay.henüz cinsel organlarının yerlerini ve i$levlerini yeni öğrenmesi gereken ya$ta olan çocuklar, sınıf önünde grup seks yapacak kadar arsızla$mı$tır.

biz de geli$meliyiz evet, bizim çocuklarımız da yapmalı aynısını, a$ağı kalmamalı.ko$malıyız amerika'nın pe$inden.american dream'i benimsemeli, diğer ülkelerin götünü parmaklamalıyız.

   ikiekmekbimaltepe   08.04.2007 20:03 ~ 20:37
   #311910
2.

ilerlemeyi batıyı doğrudan kopyalamak zanneden yada böyle göstermek isteyen bazı kimselerin biz de böyle olacağız işte bakın bakın!! çığlıkları atmasına sebep olacak bir olaydır.
halbuki muasır medeniyet seviyesine ulaşmak yada moda adıyla batılılaşmak demek sınıfın önünde güreş tutmak demek değil akıl ve bilimi önder edinip dogmalardan sıyrılmış bir zihinle hayata bakabilmek demektir. bu sebeple sınıfın önünde iş tutan bu bacaksızların yaptıklarının gelişmiş olmaya özenmekle bir bağlantısı yoktur, olamaz, olmamalıdır.
yukarıdaki propagandayı yapanların amerikanın peşinden koşup, american dream'i benimseme ve diğer ülkelerin götünü parmaklama konusunda yaptıkları ironiyle gelişmişliğe özenme konusunun karşıtı olarak sunacakları kendi seçimleri arabistan'a özenilmesi gerekliliği ise bu gerçekten şaşırtıcıdır, komiktir. yok eğer bu değilse arabistan'a özenilmesi gerekliliğini savunanlarla aynı uslubun kullanılması dikkat çekicidr.

   yanessar   08.04.2007 20:32
   #311983
3.

herkes dersteyken, koridorun boş olmasını fırsat bilen ateşli çiftlerin, sınıfın önünde yani sınıf kapısında seks yapma eylemi.. zil çalmadan olayı sonuca bağlamak gerekir ki zaten yurdum erkeğinin bu konuda üzerine yoktur: erken boşalma * * *

   hamlet   08.04.2007 23:03
   #312229
4.

hayatında hiç college fuck fest kavramını duymamış kişilerin pek bi şaşırdığı hadise.neler oluyo be rıfat abi...

   6sigmamaster   08.04.2007 23:05
   #312230
 
reklamı kapat

yazdır