slogan entry

1.

misalen sol framede aniden pkk başlığı up olur. biz herşeyden habersiz saf ve masum kitle "hele bakalım ne yazılmış?" derken, bir yazar kardeşimizin başlığa şunu yazdığını görüyoruz: "orospu çocukları".
entryi okuyan biz yazarlar, o gün için yeni bir şey öğrenmiş olmanın verdiği hazla buna vesile olan arkadaşımıza bir artıyı helal-i hoş ederiz.

o entryi artık her nedense üzerine alınan bir diğer yazar, ortamın it dalaşı yapmak için uygun olduğuna karar vermiş olacak ki vakit kaybetmeden hemen ülkü ocağı başlığını açıp "faşist götverenler" şeklinde dışarıdan bakıldığı gibi olmayan; aslında gayet bilgilendirici bir malumat yazar. e eşek değiliz ya işinden gücünden geçip bizi aydınlatmaya gelmiş bu yazar arkadaşımızı da bir artıdan mahrum etmiyoruz.

velakin bu karşı atak, bu "entryleşme" babında en kritik kavşak, en can alıcı nüanstır; bir tür dönüm noktası yani. zira o andan itibaren taraflardan birinin oyuna level atlatıp ad hominem isimli yeni bir aşamaya geçmesi neredeyse kaçınılmazdır. öyle de olur.
pkk başlığına entry giren kardeşimiz, kontrharekette bulunan yazarın nickaltı karasularına usulca ve adeta bir yeşil bereli ustalığıyla yanaşır. yanaşır ve "pkk sempatizanı, bölücü" metnini sprey boya ile karalayıp kaçar.
skorun 2-1 kendi aleyhine olduğunu gören yılmaz savunucu diğer yazarımız, 0-0-10 şablonuyla full ofansif atağa kalkar. hedef, artık işi bel altı çalışmaya da vuran "o" yazardır. nickaltına ulaşıldığında evvela derin bir nefes alır ve klavyesinden şu tokat gibi tarihi sözler dökülür: "kürt düşmanı damcık".

   paulie gualtieri   18.01.2010 03:05
   #1862243
2.

yarattigi heyecana/eglenceye karsi koymak cok zor.

   54el   18.01.2010 08:14
   #1862320
 
reklamı kapat

yazdır