içeriğin orjinalini görmek için buraya tıklayınız.

meydansozluk.com - yazdırılabilir versiyon

sony ericsson w850i

1.

ağırlığı 116 gram olan 3g özelliği olan 2006 yılında çıkmış walkman serisi güzel bir telefon.

wwwqqq - 03.09.2009 21:44
#1579053
2.

yaklaşık olarak 1.5 yıl kullandığım telefon. gayet kullanışlı ve rahat. telefon özelliklerini anlatmaktan ziyade yapmamanız gerekenleri söyleyeyim de gençler akıllı olsun.

öncelikle telefonun kızağında yapısı itibariyle boş duran kısma kredi kartı, öğrenci kartı, ehliyet gibi metaryaller sokmayın. lakin hem çıkartması zor oluyor, hem de kızağı bozuyor. kumsalda iken kumların üzerine bırakmayın ve/veya fırlatmayın. zira telefonda çok boşluk var, o kum tanelerinden birkaçını ekranda telefon bozuluncaya kadar görebilirsiniz. her teknolojik alette olduğu gibi üzerine çay kesinlikle dökmeyin. dökseniz bile "lan bu çay şekerliydi dur bi kolonya dökeyim de yapış yapış olmasın" hiç demeyin. deseniz bile uygulamayın. bu hamlenizle telefon ekranında gökkuşağını kıskandıracak derecede farklı renk paletleri görebilirsiniz. telefonu yüksek bir yerden bilinçli ya da bilinçsizce boşluğa bırakmayın. çünkü bu telefon da diğerleri gibi yerçekimine karşı koyamayarak parçalanabilir.

eğer tüm bunları yapıp hala telefonu kullanabilir şekilde buluyorsanız yetkili servise giderek "al hocu ben bu telefona layık değilim" deyiniz.

sahteokey - 03.09.2009 21:52
#1579071