soykirim yapmanin utanilacak bir sey olmamasi

1.

en derin ve samimi türkçü hürmet, sevgi ve saygılarımla;

bir buçuk iskender sonrası üst damakta birikmiş lezzet dağıdır.

kandaşlarım, allah aşkına insan insanı öldürmeyecekse insan kimi öldürecek? ağacı keseriz adımız doğa katiline çıkar, çevreciler kızar. sokaktaki topal kediye tekme atarız adımız caniye çıkar hayvanseverler kızar!

allasen ona dokunma, bunu kesme, şuna kanıttırma biz nasıl deşarj olucaz?

bi yerde enerji birikiyor. sonuç olarak ben bu enerjiyi aktarmalıyım. seksteki mantıkta bu değil midir? birikeni boşaltır rahatlarsın. cinsel doyum bu boşaltımla sağlanır.

şimdi soydaşlar, biz enerjisi çok bir milletiz. içimiz içimize sığmaz. iki dakka boş durmaya gelmeyiz. hiperaktif bir yapıdayız. misal, göçebe yaşamışız yıllarca. siz sanıyor musunuz ki doğa şartlarından dolayı konar-siker yaşamışız. hayır efendim ne münasebet?! tamamen hiperaktif, yerinde duramayan yapıda olmamız yüzünden konar-siker yaşamışız yıllarca.

ama konar-siker yaşamak da gem vuramamış içimizdeki volkanik arzuya. konduğumuz yerde önümüze ne gelirse sikmişiz. kafatasından kuleler yapmış, bin türlü ırka tecavüz etmişiz. boşaltmışız enerjimizi.

demin de dediğim gibi bi düşünün ya insan insanı sikmeyecekse, insan insanı katletmeyecekse insan nerede atacak bu enerjiyi?

düşünün ve hak verin atalarımıza!

ecdadının hakkını ecdadına vermeyenlere intihar etmelerini salık veriyorum!

götük!

   bongulboga   27.04.2011 01:12
   #2345592
2.

<bkz: bongulboga diye bağıran başlıklar>

   artistimbrand   27.04.2011 01:22
   #2345593
 
reklamı kapat

yazdır