sozluk olayinin maksadinin sikis oldugunu kabullenmemek

1.

bakın şu anda çok dingin bi ruh halindeyim. valide aşağıda irmik helvası yapıyor ve birazdan onu yiyeceğim. sizin gibi basit saksocularla vakit kaybetmek istemesem de canım sıkılıyor ve bu bekleme sürecini en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. o yüzden beni dinlemeniz icap ediyor. salak salak dolaşmayın.

ben çok mücadele ettim aksini düşündüğüm için fekat bugün geldiğim nokta itibariyle basitçe "sözlük dediğin sikişe ulaşmada bir yoldur" diyebiliyorum gönül rahatlığıyla. aranızda bunu diyemeyenler var, sikiş deyince oradaki kelimeye takılıp ötesindeki derin manayı algılayamayanlar var, abazan muhabbeti yapıyo bu çocuk da hep yaaaa yüzeyselliğinde taşşak sarkıtan var, var oğlu var. ama yani o değil işte.

sikiş, arkadaşlık, dostluk, kankalarla geyik, bir çift yabancı göğüs üzerine yaslamak kafayı, bu tarz şeyler... insanın aradığı bunlar ulan. sikerim tartıştığınız şeyleri, burada mı çözeceğinizi düşünüyorsunuz zihninizdeki problemleri? ha, bi yere kadar çözeceksiniz bak, biz de çözdük, ama sonra bakıyosun, yok yani... yetmiyo. adamlar aynı adamlar, karılar aynı karılar, değişen bi şey yok. sorular bitmiyo; lakin buradan alabileceğiniz cevaplar bitiyo. kalan da işte üç beş dost, bazı başka şeyler. bir iki kuku...

bazı gerçekleri kabullenmediğiniz müddetçe yaşadığınız evrene küfredeceğim. sözlük mözlük tartışmıyorum ben artık ya! çözün bunları diye engin tecrübelerimi sunuyorum size. dışarıda parayla yapsalar akın edersiniz kodumun ibneleri sdfsdf. yalayın.

   muslum gurseks   18.12.2009 00:28
   #1800434
2.

bazıları bu sikişi fikir sikişi olarak telakki etmek gibi bir hataya düşüyorlar.

yapmayın efendim fikirlerin cinsel organları yoktur.

   suspectdevice   18.12.2009 00:35
   #1800463
 
reklamı kapat

yazdır