sozlukcu olmak artik gerizekali olmakla es anlamli

1.

cem şancı saçmalığı. cem şancı mı? author işte yahu. seksopat.

bakalım ne demiş?


birkaç gündür roman güncesine başladım, yalnızlık doktorası’nın yazım aşamasını online paylaşıyorum, bodrum’dan bildiriyorum kıvamında bloglar yazıyorum diye sözlükçü bir dümbelek mail atmış demin, "author, yalan söylüyosssun, cihangir’de rutubetli pis bir bodruma kapanmış orada yazıyorsun sen, yok bodrumda’yım yok güzel dilberlerin arasındayım diye millete de hayallerini anlatıyossun, çok zavallısın," diye üç sayfa yazmış arkadaş.evladım, canım yavrum, anasının gerizekalı kuzusu seni.al, yerimden bile kalkmadan çektirdim fotoğrafı, hemen bilgisayara yükledim, senin için postalıyorum buraya.anasının kucağında kafasına terlik yiye yiye yaşayan götü boklu gerizekalı sözlükçülerin ulaşıp konuşabildikleri, diyaloğa girebildikleri herkesi kendileri gibi sanmalarına hayranım. ulan bari hayal edin, beyninizi zorlayın, "dünyadaki her insan benim kadar acıklı, zavallı bir hayat sürmek zorunda değil, ana kuzusu bir gerizekalı olmak zorunda değil, başka hayat yorumları da olabilir," deyin, di mi? yok.murat bardakçı’ya canlı yayında mail atıp dalga geçerler, yıllarını ilme bilme vermiş adamlara ayar verdiklerini sanırlar, herkesi kendileri gibi elleri sikinde kız peşinde koşuyor sanırlar. olm, millet size götüyle gülüyor lan. sözlükçü olmak artık gerizekalı olmakla eşanlamlı oldu.demiş. sözlük satmadığım için hiç alınmıyorum. ancak gerekli cevabı inci sözlük vermiş.

ali:
06 ocak 2010, 14:49

bunları yazarken ağzına purodan daha başka şeyler aldığına eminim.
inciden hank.

ama inci iyidir:
06 ocak 2010, 15:39

su uzerindekileri cikart ne dedigin anlasilmiyor.

vedat inciefe:
06 ocak 2010, 18:23

özet geçiyorum beyler

otor amın tekidir.

inci sikko:
19 ocak 2010, 16:24

inci siker bu arada inci’yi sozluk olarak değerlendirisen kafana attırırız.falan filan işte.

cem unutma beni bebeğam.

   pezogelin   02.05.2010 02:00
   #2047579
2.

sözlükçü olmak zeka mı gerektiriyordu lan?

ben görmedim başvuru formunda böyle bi şey. aykü seviyeniz kaçtır falan gibi bir soru yoktu.hoş olsa da 1500ü işaretlemezdim.

o değilde zaten 1500 ayküm olsa bok işim mi var burda.
gelirim seninle karşılıklı cardinallerimizi yuvarlar, purolarımızın dumanını birbirimizin üstüne üfleriz.karılar kızlar zaten gırla...

hiç bir adam ( ilim, bilim, uzay, hukuk) ne adamı olduğu önemli değil halkın belirli bir zümresine abuk subuk konuşamaz.

o adama yaprraamın anteni derler.

tanım:
eşanlamlılar sözlüğünde geçen eşanlamlılık.

bir de bu var sevgili dartanyan;ben sana ilim adamı olamazsın demedim, adam olamazsın dedim.

   bal porsuugunu ayi sanan cahil yazar   02.05.2010 02:10
   #2047589
3.

ben anlamadım kim ki bu adam, önemli biri mi? ben ilk defa duyuyorum. belki cahilliğimdendir bir şey okuyacağım zaman gidip internet kahramanlarını okumam kitap alır okurum. cem şancı adını ilk defa duyuyorum ki çok fazla kitap alan biriyim. yazım üslubuna baktığımda önemli biri olmadığına karar verdim. resim göndermesi ayrıca kompleksli biri olduğunu gösteriyor. ispatlama gereği duymalar üzerinden yazı yazıp salya akıtmalar falan zekice şeyler! neyse mühim değil gençler altlara yorum yazıp bu titrek ceylanı mutlu biri yapmayın önemli olduğunu düşünür. her insan kendinin en özel insan olduğu yanılgısına düşüyor. yada öyle düşünsün hahah. yazın yazın.

   darkofdirt   02.05.2010 08:20
   #2047666
 
reklamı kapat

yazdır