superhero movie

1.

6 haziran da türkiye de gösterime girecek deli filmi. scary movie ye yarılan insanları bi daha yarsın, kafamızı kopartsın bizim.

------------------------------------------------------------

dünyayı kurtarmak için kaç tane süper kahraman gerekir?


“the naked gun – çıplak silah” ve “scary movie – korkunç bir film” parodi serilerinin yaratıcıları, david zucker tarzındaki çılgın bir komedi “en süper kahraman - superhero movie”de bu soruyu yanıtlıyorlar.


rick riker ile tanışalım. o süper güçleri olan genç, cool ve çekici bir erkektir. yalnız ufak bir sorunu vardır. süper güçlerini nasıl kullanması gerektiğini bilemez. ancak en kısa sürede dünyanın bir kez daha kurtarılması gerekmektedir ve bunu yapabilmek için rick varolan süper güçlerini kullanmayı bir an önce öğrenmek zorundadır.


komedi ustası yapımcı david zucker ve beraber çalıştığı yaratıcı ekip, doyasıya gülmeyi özleyen sinemaseverlere, başrollerinde drake bell, leslie nielsen, tracy morgan, pamela anderson, regina hall, sara paxton ve diğer yeteneklerin oynadığı çılgın mı çılgın bir komedi daha armağan ediyor...

kahkaha ustalarımız bu kez, “örümcek adam - spider-man”, “batman”,”superman”, “x-men” ve “fantastic four” gibi süper kahraman filmlerini ti’ye alıyorlar.

superman gibi uçmak, örümcek adam - spider-man gibi örümcek ağı örmek ve kalkıştığı büyük görevi fiyaskoyla sonuçlandırmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. *

aha teaserları felan burada;

http://www.superhero-movie.net/

   istanblue   30.05.2008 01:12
   #933234
2.

imdb'de 4.1 puan almış olan film, zaten değeri de ancak budur. ara sıra güldürüyor, zaman öldürmelik.

   pul koleksiyoncusu   27.07.2008 23:42
   #985575
 
reklamı kapat

yazdır