tacize hayir

1.

iki nokta üst üste bir de parantez yapmak istiyorum, ama deli gönül '' dur '' diyor. yapmıyorum.

tanım
iki dakika evvel taciz eden insanın işlerin ters gidip durumunun anlaşıldığı sıradaki feryadı .
tanım

kanal d ana haber bültenini seyrediyorum , insanlarımız 2009' nasıl girmiş diye. yine taksim kutlamaları, yine magandalar, yine arada kalmış hatunlar, yine elleşmeler, yine pandikleşmeler, yine tacizler... gırla gidiyor yani kısacası.

neyse, tam o esnada sivil polisler araya giriyor, tacize uğrayan ya da uğramasına ramak kalan kadınları korumak için abaza kalabalığı dağıtmaya çalışıyor. nınınınınınıı, işte tam o esnada az önce eli siyah bir eteğin üzerinde gezen bir genç başlıyor bağırışmaya ;

tacize hayır
tacize hayır
tacize hayır.

ahahaha. abi kusura bakmayın ama komik bu işte, bana komik geliyor , seni bilemem tabi, ki evet bu tip hayvanlıklara hayvani bir şekilde cevap vermek isterim de bu nedir ya hu ?

orada bulunan kadını taciz ediyorsun, sonra hiçbir şey olmamış gibi tacize hayır diye bağırıyorsun. bambaşkayız ya, yeminle bambaşkayız.

   zibidigibi   01.01.2009 23:38
   #1143774
2.

- meğmur bey taciz etmiyorduk bu hareketi gösterterek yanlış olduğunu şey ediyorduk..
-siee.. git bi nezaret duvarına kafa koy..*

   yek falanca   01.01.2009 23:53
   #1143806
3.

bunu söyleyen parıldak gençlerimizin (<bkz: birer pırlanta gençlerimiz>) anüslerine ameliyat eldiveni giymek sureti ile iki parmağımızı soktuktan sonra ciyak! diye feryatlamalarının ardından söyleyebiliriz:
-''off yandı arkaceğzim.''
-''yooo, tacize hayır!''
-''...''

   madeleine   04.01.2009 23:17
   #1148497
 
reklamı kapat

yazdır