takip yavsakligi

1.

takip edenleriniz var, sizin de takip ettiğiniz var. ama bir yavşaklık söz konusu.

o el cebe gitmiyor hiç. iş oylamaya gelince o takip eden sayısı ağırlığını koymuyor. badilik müessesesi olarak kullanıyorsanız, kullanmayın. zira zaten karşı taraf kendisini kimin takip ettiğini bilmiyor. bakıyorum 934 takipçisi olan bir adamın süper bir entrysi oysuz kalmış. bari zavallıyı yemeyin "seni takipteyim :3" diye.

onlarca kişinin rızkını ben veriyorum epeyce bir gündür. besliyorum böyle. hiç kimseyi de takip etmiyorum. daha doğrusu takip etme dalgasını kullanmıyorum. anam babam usulü analog takip usulünü benimsedim. istatistiklere geçmese de düzenli takip ettiğim epey yazar var.

takipçilerime (brüt 10) selam ederim. beraber yürüdük biz bu yollarda. i lev ye.

   meczup   19.09.2010 01:25
   #2175269
2.

son zamanlarda iyice zıvanadan çıkan bu yavşaklığı tespit etmek istiyorsanız, pat 5. nesil olarak kim gelmiş bi eleyin yazarlar bölümünden, sonra profilinde kendi fotosu var mı yok mu diye bi kontrol edin, göreceksiniz takip eden sayısı iki basamaklı bi sayıdır. iki dakikalık iş, aslında pat pat pat isim de verirdim ama kalsın, fırıncıların ekmekleriyle oynamamak en güzeli asjdhaksjda.

   zibidigibi   19.09.2010 01:32
   #2175283
3.

<bkz: takip mesefesi>

   yangintube   19.09.2010 01:33
   #2175288
4.

<bkz: takip sistemini anlayamamış 5. nesil yazar>

   yazarcitosbaa   19.09.2010 01:35
   #2175291
5.

yok böyle bir yavşaklık.
takip etmek insana bir sorumluluk yükler.
la ben birini takip etmeden önce bi saat düşünüyorum ya la!(vücuttaki behzat ç. miktarındaki önlenemez yükseliş)
neyi düşünüyorum açıklıyım;
-ben şimdi bunu takip ediyorum ama acaba o kadar beğeniyor muyum ki,gün gelir de ya takip etmekten vazgeçmek istersem,takipçi sayısı düşünce kırılan kalbinin hesabını nasıl veririm?
yeminle bu geçiyor her seferinde aklımdan.
düşünüp taşınmadan adam mı takip edilir?
birini takibe aldıysan,izleyeceksin kardeşim!entrylerinin hepsini itinayla okuyup yüzde doksanını filan da artılayacaksın,zira sen zaten onun entrylerini beğendiğin için takip ediyorsun ya la!
misal benim on yedi tane takip edenim var sözde,en beğenilen entrym otuzdört puan alamamış!bu bi kere matematiğe ters.dört yıl okudum ben bu bölümü.
kısacası takip etmeyecekseniz bsg,basmayın o butona,elinizi çekin hanfendi butondan,boşa yanıp sönmesin!

   laa boheme   10.05.2011 12:12 ~ 12:15
   #2352192
6.

<bkz: kimseyi takip etmiyorum o halde yavşak değilim>

   en arka koltuktaki gozluklu cocuk   10.05.2011 14:10
   #2352215
7.

itiraf etmek gerekirse, (niye gerektiğini de bilememek esasında) ben böyle bir yavşaklık ediyorum arkadaş. imdi konu gündeme taşınınca merak saikiyle açıp bi' bakiyim dedim takip listeme. uhuu.. ulan kim olduğunu unuttuğum yazarlar var burda! hatırladıklarımın epeyi de ya yazmıyor artık, ya da çevrimdışı takılıyor. burda yazanı da -ekseri mobayl özelliğini kullandığımdan- artılamıyor, alışılageldiği üzere bilmemkaç nolu entrysi ile ilgili dürtüp, "ehuehue, çok güzel yazmışsın, sana dvd koleksiyonumu göstereyim mi?

:)" yapamıyorum.

ha, durum bu diye külliyen de yavşak olduğumuz düşünülmesin. ölümüne takip ettiğim yazarlar da var tabii. öğlen yemeklerini ne zaman yemişler, oriflame kataloğundan neler seçmeyi düşünüyolar, o gün allah için ne yapmışlar sorup soruşturuyorum elbet, yeni entryleri olmasa, açıp tekrar tekrar eskilerini okuyor her bir defasında yenişten mest oluyorum. o bakımdan tam bir yavşak olmuyorum ben. ben burdan yırtıyorum. ama takip listesinde kırkküsürkişi olan bir ablamız var sözlükte ve ben biliyorum ki, bir o kadar da feyk hesaplarından yazar takip ediyor. ve edemiyor aslında. 'takip et' butonuna her basışında yavşaklığı bir kademe daha ilerliyor. farkında değil, işbu sebeple kendini uyarıyor, aşka gelmiyosa da imana gelmesini tavsiye ediyorum. su sıcak burda, o bilmez ama, sıcacık buralar.

   king of the tawn   10.05.2011 14:29
   #2352223
 
reklamı kapat

yazdır