tandogan asker carsisi

1.

her asker carsisi gibi bol bayrakli, hayli hâki renkte bir yer. fotogracisi, corbacisi ve elektronikcisiyle klasik bir alt gecit carsisi görünümündedir. pazar sabahi saat 9 gibi askerlerden gecilmez.

fotograflarda fotosop kullanilir. ebru gündes ve de helikopter en cok kullanilan unsurlardir. ebru gündes'in de ilk ciktigi hali olmazsa olmaz. az katiga cok ekmek veren asker lokantasi yumurta kayganasi da yapar. kizli erkekli bir grup olarak sabahin o köründe gidecek baska yeriniz olmadigindan (tren sabah variyor oraya) oturdugunuz lokantada bir süre sonra caylarinizi icerken iceriye askerler girdiginde garib bakislariyla karsilasabilirsiniz. her gün asker lokantasinda simsiyah saclari ve de yine siyah makyajiyla oraya damlayan bir adet "haci siz burda nabiyosunuz? baska oturcak yer mi yok?" diyen tiki avcisi olmuyor.

   cemkirik limon dilimi   26.11.2008 16:15
   #1095746
2.

menemen kokulu asker eşyaları almak için ideal bi mekan olup her trene binişimde bu çarşıdan geçtiğimde sanki başka bir boyuta geçtiğimi hissederdim..içimde hayalkırıklığı ve hüzün uyandıran kasvetli bir 5 dakikalık yolculuk yaptırır adama mecbur kalmayan geçmesin

   rimbaud   26.11.2008 17:26
   #1095814
 
reklamı kapat

yazdır