tears of the sun

1.

çok iyi bir oyuncuyu* ve çok seksi bir hatunu* bünyesinde barındıran; sıradan ve artık baymış bi senaryoya sahip amerikan kurtarma timi filmlerinden biri.. şu harekatı bu harekatı gibi işe yaramaz film senaryolarından biri.. haa ama nedir, yapacak bi şey yoktur, ' hele bi bruce willis izleyek de neşemizi bulak ' * amacıyla seyredilir, başka da bi şey olmaz bu filmden..

   hamlet   05.05.2007 19:28
   #375715
2.

şimdi arkadaşlar oalya bir de şu açıdan bakmalıyız, filmi bende izledim diyalekt olarak elbette bende aynı yoldan gidip filmi eleştirdim lakin bütün bunlar o fiflmin izlenilebilirliğini ve dünya konjonktöründe geçerli kılınmasını engellememiştir.

romantizm önce doğmadı insan pragmatist felsefeden üretmiştir ya bi dakka dur bu çok derinlere inmeme neden oalcak ama şunu söylim bazı filmler para için endüstriye hizmet için yapılır ve yanlarına ufak hamasi notlar düşülür sözde birr taş iki kuş olayı gerçekleştirilir, biz ise izlenilebilirliği düşük filmlerle bu işleri yapmaya çalışıyoruz, kitle her zaman kitledir ve kitleye ulaşmak avantürden geçer.

   tanuri   05.05.2007 19:55
   #375769
3.

monica'nın taş vücudundan bruce'un karizmasından nemalanan müslümanlara hakaret edip hristiyanları yücelten ve bu özelliğiyle diğer yüzlerce amerikan filmine benzeyen dandik bir yapımdır. hiç zahmet etmeyin izlemek için.

   raindrop   09.05.2009 23:16
   #1370362
4.

emirin demiri kesmesi gerektiği yerde bruce efendinin olayın sorumluluğunu üstüne alıp onca insanı kurtarmaya kalkması ve adamlarının bu yolda telef olması saçmadır,
hiç sormazlar mı adama civan sen ne yaptın diye,döndüğünde belinden su alırlar adamın ama mesaj önemlidir,bu filmden anladığımız amerikan askerleri insiyatiflerini kullanarak emirler dışına çıkabilirler ve nice hayatları kurtarabilirler. <bkz: yersen>

ayrıca bombalama görevi için uçak gemisinden kalkan uçakların boş kalkıp da gidip bombalarını <bkz: nasıl yani> hedeflerinin üstüne salmaları da ayrı bir film hatasıdır.

   afalina   09.05.2009 23:45
   #1370432
 
reklamı kapat

yazdır